Inkospor X Treme Eko Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Nasil?

1. çok başarili

98,2%
  2. orta karar

1,4%
  3. başarisiz

0,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Fotografı atamadım ama tatlandırıcı: aspartam E951 içeriyor.

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    tatlandırıcı dediği pancardan yapıyolar doğal çilek pancarı kullanıyolar.

octopus0 bunu beğendi.
  3. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Düne kadar çoğu protein tozu aspartamlıydı yeni yeni çıkardılar içeriklerinden...Kullananlar öldü mü ? Uzun süreler kullanılırsa zararı var orası kesin ama bu kadar ince düşünmeyin bence. İçeriği gerçek ise çok çok iyi bir ürün. Piyasada bu değerlerde protein tozunu bu fiyatlara bulmak çok zor. Çileklisi fazla tercih edilmediği için yurtdışından uygun fiyatlarla ithal edilip ülkemizde satılıyor. Bizim için tadından çok içerik değerleri önemli bence gerçek etki isteyenlerin kullanması gereken bir ürün...Bu arada ben kullandım ve bundan sonra tercih edeceğim ürün budur...Çileklisi de bence gayet lezzetli ve baymayan bir tat da..

maietnigri ve octopus0 bunu beğendi.
  4. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ekran Alıntısı.PNG
    urunde aspartam kullanılıyor arkadaslar.

Metinav birşeyi kullanıp kullanmamayı referans aldıgın nokta ölmek mı :)) çok ince dusunmemek mı lazım yoksa sonucta bu sporu saglık ıcın yapıyoruz dıkkat etmek mi lazım bılemedım.Ama urunlerın ıcerıgınde karbonhıdrat,yağ,şeker mıktarlarına bakarak almaktan vazgectıgımızı dusunursek, aspartam da dıkkat edılmesı gerektıgını dusunuyorum.(Bazı proteın tozlarında şeker bıraz fazla dıye demedıgımız kalmıyor).

5. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Sağlık yönüyle bakıldığında ambalajlanmış hiçbir ürünü kullanmamak lazım.Üretim aşamaları, içerdiği koruyucu katkı maddeleri ve bir çok renk tat dengeleyici maddeler o doğal ve sağlıklı olma durumunu lekeleyen zarar veren etmenlerdir.Doğal ve sağlıklı olan işlenmeden ve en az prosesle boğazımızdan geçenlerdir...Dünyada ki yeni bakış-akım bu yönde.
    Ben zararın minimum da tutulmasını ve doğala en yakın olanını tercih etmeye çalışıyorum günlük hayatımda.Fakat protein tozlarında bu pek fazla mümkün değil.Aspartam zararlı bu bir gerçek fakat düne kadar bu zarar bilinmezken herkes ürünlerini aspartamla tatlandırdı.Bizde aldık senelerce kullandık.Ne oldu zarar adına ? Aşırı abartmanın karşısındayım herzaman...Bunu anlatmak için o şekilde bir örnek verdim.

6. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    ürüne kıran girmiş. kolay bulunamıyor. satanlar da piyasanın 20-30 lira altı, güvenemiyor insan.

7. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    yeniden stoklara girmiş arkadaşlar ürün benım en cok verım aldıgım ürün diyebilirim tekrar almayı dusunmuyor değilim.

burakua17 bunu beğendi.
  8. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İyi bi kas artisi oldu mu? :)
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2016 ---
    Etkisi nasıl oldu? İyi ve gözlenebilecek bi kas artışı oldu mu? :)

Son düzenleme: 6 Şubat 2016
  9. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    evet ilk protein tozumdu ondan sonra weider kullandım 2 kutu sımdıde iso100 fakat en ıyısı inkoydu bıtsın bu ıso hemen ınko alıcam

burakua17 bunu beğendi.
  10. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Çok teşekkür ederim yardimci oldun. Benim de kafama takıldı hangisini kullanmalıyım diye. Hardline Matrix ve İnkospor arasında kaldım. Tabi İnkospor yalnız kafama takılan tek neden aspartam içeriyor diyorlar. Son dönemlerde aspartam katmadıkları söyleniyor yalnız tam bilmiyorum. Hardline Matrix3 etkisi iyi olsa onu alıcam, sende bunun etkili olduğunu söylüyorsun bu da olmazsa biraz daha para verip weider veya nutrade premium isolate alıcam :)

11. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    aspartam her üründe vardır valla burda bı supplement satan yer nutrade isoyu 210 tlye bıle verıyor guvenmıyorum nutradeye weiderda şişirme ürün cok tercih var inkospor yenı urununde aspartam ıcermez dıyor

12. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmem cok iyi ve düzenli. Şuan tek istediğim iyi bi protein tozunu antrenman sonrası kullanmak. Etkili dedin bende bunu kullanıcam. Tat konusuna pek takılmam ama hangi aromayı önerirsin? Ve nereden aldın orijinal olması önemli konu

13. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    dostum benımde beslenmem cok ıyı gunde 200 protein 350-400 karb 100e yakın yağ alıyorum proteine ihtiyacım yok senınde yok aslında 2 sene kullanmadım ve cok ıyı gelıstım son 3 aydır sakatlıgımdan almıstım denemek ıcın tozun bı yararını gormedım aslında tat konusuna gelırsek tek cıleklı var zaten tadı mukemmel orjınallıgıne gelırsen cfm teknolıjısyle uretıyılıyor alman urunu bu urunun sahtesı olmaz zaten satan 2-3 site var hepsi güvenilir ben 198e almıstım suan 219 tl yenı fıyatı

burakua17 bunu beğendi.
  14. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ben iyi beslenmeme rağmen protein tozunu kullanmam gerektiğini düşünüyorum antrenman sonrası ilk 30 dakika içinde protein çok önemli olduğunu biliyorum bu yüzden protein tozunu antrenman sonrası kullanmak için önemsiyorum . Yanlış mi düşünüyorum bilmiyorum

15. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    ben kendımden ornek verdım tabıkı denıyıp gormen daha avantajlı

burakua17 bunu beğendi.
  16. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkur ediyorum yardımcı oldun. Bu ürünü kullanıcam inşallah etkisini görürüm :)

17. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu ürünün aminoasit profili nasıl acaba optimum whey düşünüyorumda buda aklıma girdi aşırı şekilde herkes tafsiye ediyor optimumdansa bu alınırmı ilk protein tozum muscletech nitrotechti 2.olarak ne almalıyım sizce içerisinde glutaminde var olması gerekli benim için..

18. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ben inkospor da karar kıldım :) İnşallah etkisi iyi olur

19. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Konuşmalarınızı okudum bende sizin gibiyim beslenmede sorun yok günlük makrolara hesaplıyorum ulaşıyorum benim mantıgımda senin gibi ant sonrası önemlidir whey şart bence yalnız sadece ant sonrası değil sabah kalkar kalkmazda kullanıcam ben ayrıca antremanlarım epey şiddetli geçiyor 6.ayıma giricem aynk zamanda enerji güç istiyorum bunun için inkospor,nutrend bcaa,üniversal creatine düşünüyorum inkospor değilde optimum whey alırsam creatinide optimum alıcam kombin halinde daha uyguna gelicek ikisi kararsızım çok araştırıyorum hala :)

20. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ben ayrıyeten bcaa belki kullanırım ama kreatin filan çok takılmamak gerek bence :) Cunku hic birini kullanmadan inan hacimli ve estetik vucut yaptim ve şimdi sadece ikinci tozumu kullanıcam. İlk tozum optimumdu ama sporun ilk aylariydi tecrubesizlikten bir işe yaramadi. İnsallah inko etkili gelir çünkü kisa sürede yakalamam lazim eski formumu

Sayfayı Paylaş