INKO SPOR MU WEIDER Mİ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve trundirs tarafından 9 Mart 2005 başlatılmıştır.

1. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Protein 92+'nın ne tür bir proteinden üretildiği faili meçhul orası doğru, denemekte fayda var.
    Ben sipariş verdim en azından amino profili gayet sağlam..
    Birde protein 92+ derken %92 proteinden bahsetmemişler yani onu kastetmemişler orada başka bişey var orasını çözemedim ?

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    optimum'u kim getiriyor Türkiye'ye?

3. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Sayın Mert Selçuk,

en geç bir hafta içerisinde stoklarımızda yer alacaktır.

hepsiburada.com'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

--------------------------------------------------------------------------------

12.03.2005 19:18:38 tarihli sorunuz ;

Merhabalar, Optimum Nutrition firmasının ürünlerinin geliş tarihi hakkında bilgilendirilirsem ne mutlu bana iyi günler diliyorum...

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    guard bady altındakı eteketten mı bahsedıyosun kavi gıdayımı soylıyosun he,orayı arayınca 78 pesın fıyatına oda güzell. ;) optımun dedıgin urunu anlamadım ne marka bu pıyasaya yabancı kalmısım anlasılan?? :idea:

5. ramiz

ramiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    istanbul
    Optimum % 100 Whey Proytein 10 Lb.

arkadaşlar optimum ürününü bu siteden de alabiliriz diye düşündüm dikkatimi çekti sizler ile paylaşmak ,istedim fiyatları ne kadar cazip bilemiyorum.........( bady building tişörtde hediyesi :D :D :D )

http://www.nealsak.com/v21/product_info.php?pxmlid=43177

- Mikro filtreden geçirilmiş,Whey protein maddeleri.

- İyon değişimli Whey protein yalıtım maddeleri

- Ultra filtre edilmiş Whey protein konsantrasyonu

- Hidrolize edilmiş Whey Peptidleri

1- Her sunum önceki çeşitlere oranla % 5 DAHA FAZLA PROTEİN içerir.

2- Daha etkili kılmak için bileşimine DAHA FAZLA HİDROWHEY

(önemli ölçüde hidrolize olmuş,düşük molekül ağırlıklı peptidler kattık )

3- %100 Whey proteinimizde,absorpsiyonu daha da artırmak için şimdi sindirimi kolaylaştırıcı enzimler olan LAKTAZ VE AMİNOGEN içermektedir.

4- YÜKSEK PROTEIN YÜZDESİ ,Optimum Nutrition , % 100 Whey Protein her zaman her konuda önder olmuştur.23 gram protein barındıranher sunum ağırlıkça

% 78 den daha çok protein içermektedir.

5- Hazırlanması DAHA HIZLI hale getirilen, Optimum Nutrition, % 100 Whey

Protein şimdi birkaç kez kaşık çevirmekle kolayca ve tam anlamıyla karışım haline getirilebilmektedir.

6- Her sunum,çeşitli gelişim sağlayıcı etken maddeler içeren biyolojik olarak aktif

WHEY PROTEIN MİKROFRAKSİYONLARI sağlar.

7- Her sunum 3.5 gramdan fazla GLUTAMİN&glutamin aracı bileşimleri,ayrıca

5 gram BCAA’s bulunur.

OPTİMUM NUTRİTİON HAKKINDA

Çeşitli ürünlerin geniş kapsamlı dizisiyle, üç markaya (Optimum Nutrition American Body Building ve Science Foods),100 çeşide sahip olan ve yöneten Optimum Nutrition şirketi, besleyici takviyelerin öncü bir üreticisidir. Yaklaşık 106.680 metrekareden fazla alanı kapsayan ,3 adet yüksek teknolojiyle donanımlı fabrikalarıyla Optimum Nutrition,her kategoride ürün imal eden sanayi içindeki tek spor beslenme şirketidir.Besleyici yiyecek paketleri,protein tozları,içilmeye hazır spor içecekleri veya vitaminleri,temel mineralleri ve şifalı bitkileriyle,Optimum Nutrition, şirket içi üretilen, tüm ürünlerin kalitesini her an kontrol altında tutmaktadır.
    Optimum Nutrition farklı yüksek kaliteli ürünler üretmeye çabalarken, müşteri ihtiyaçlarını keşfetmek ve yeni ürünleri, etkili destek materyalleri ve kaliteli servisi hareketli piyasada karşılamak için her türlü çabayı gösterir.
    Her şeyden önce, müşterilerimiz bizim bir numaralı önceliğimizdir. Tam bir kalite kontrolü, laboratuar tesleri ve sıkı kontrol şartlar altında imalat çok önemli ve bunların hepsi tek bir sebep için yapılır, sizlere üstün kaliteyi makul fiatlı takviyeleri sağlamak için.Bizler,müşterilerimizin sadakatiyle kıvanç duyarız ve ilk müşterilerimizin hemen hemen hepsinin devamlı birer müşteri olduklarını belirtmekten mutluluk duyarız.Bir ürünün tasarladığı andan,işletmemizden ürün olarak çıktığı ana kadar Optimum Nutrition’a her şeyin en mükemmelini ekliyoruz,bu sayede sizde vücudunuza her şeyin en mükemmelini sağlayabiliyorsunuz.
    Optimum Nutrition ürünleri, Amerika’da ve dünyada satışlardaki 1numaradaki yerini yıllarca korumaktadır ve korumaya da devam edecektir.
    Optimum Nutrition ürünlerinin ,Amerikadaki satışı ile tüm dünyaya serbestçe satım iznini Amerika Tarım Bakanlığına bağlı çalışan Florida Department of Agriculture&Consumer Services kurumu tarafından verilmiştir.
    Optimum Nutrition ürünlerinin satış izinlerini,Türkiye Cumhuriyeti, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı vermektedir.Ürünlerimizin satış izni iki başlık altında verilmektedir.Bir grup ürünlerimize SPORCU GIDASI,ikinci grup ürünlerimize EK BESİN TAKVİYESİ dir diye.İthalatın başlangıç aşamasından,ürünlerimizi satış aşamasına kadar,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı mühendisleri ve laboratuvar personelinin çok sıkı denetim ve kontrolleri sonucu bu ürünlerin satış izni verilmektedir.Bu ürünler İLAÇ ve DOPİNG değildir.İlaç ruhsatlandırmasını Sağlık Bakanlığı yapmaktadır.Ürünlerimizin içeriğinde World Anti-Doping Agency(WADA) yasaklı listesinde bulunan ,hiçbir ünite bulunma- mamaktadır.
    Bir sporcu kendini geliştirebilmesi ve büyük başarılara sahip olabilmesi için mutlaka sporcu gıdaları veya ek besin takviyeleri kullanmak zorundadır.Yoksa ülke hudutları dışındaki sportif müsabakalarda başarılı olma şansı çok az olur..Bir çok spor dalındada bunun sıkıntılarını yaşıyoruz.Sporunuzu doğal beslenme ile belirli bir yere kadar götürüsünüz.Daha ilerisi için takviyeler yapmak zorundasınız.Doğal beslenme , besin takviyesi ve başarılı idmanlarla özlenen başarılara yakalamak, her zaman mümkün olacaktır.Sportif yaşantınızda istikrarsızlığa düştüğünüz zaman,en kestirme yolu denemeyi seçersiniz.Yani doping kullanıp,kullanmamayı düşünmek gibi.Son zamanlarda da,ülkemizde doping konusunda ciddi baş ağrıları çekmektedir.Eğer ülke olarak,bir çok spor alanında başarılı olmak istiyorsak,kaliteli antrenör yetiştirmenin dışında,sporcu gıdaları ve ek besin kullanım tekniklerini sporcularımıza öğretmeliyiz.Bunun en güzel yolları,Spor akademilerinde bu ürünlerin tanımı ve kullanımı konusunda ,geleceğin antrenör adaylarını ve Gıda mühendisliği branşında okuyan mühendis adaylarını ,bu ürünlerin üretim teknolojileri konusunda eğitmektir.Böyle çalışmalarla bu ürünlerin kullanımı daha bilinçli hale getirilmesini sağlayabilir ve Optimum ürünlerinin ve buna benzer ürünlerin ülkemizde üretilmesini sağlayabiliriz.
    Ürünlerimizi profesyonel sporcular,amatör sporcular,bireysel spor yapanlar ve spor yapmayanlar bireyler kullanabilirler.Ürünlerimizin üzerindeki etikette yazılı kullanım dozajlarına uyarak kullanırsanız kendinizdeki gelişmeleri gördükçe şaşıracaksınız..Ürünlerimizi kafanıza göre veya bu ürünler hakkında yeterince bilgisi olmayan insanlara danışarak kullanmayın.Bu ürünleri 15 yaşın altındaki hiçbir birey Kullanamaz. Hamile kadınların, sporcu gıdaları ürünlerinin kullanması sakıncalıdır.
    Optimum Nutrition ürünlerini Yetkili satıcılarımızdan alınız. Ürünler hakkında, teknik bilgileri, detaylı kullanımını, şikâyetlerinizi direkt yetkili satıcılarımıza ve önerilerinizi, yetkili satıcılarımız aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. En ufak şikâyetlerinizi, yardımınızı ve önerilerimizi hemen değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz.
    OPTİMUM NUTRİTİON ÜRÜNLERİ, SİZİ HER ZAMAN AYRICALIKLI OLDUĞUNU HİSSETTİRECEKTİR.

6. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    inkospor almanya da kaliteli ve yuksek fiyatli urun satan bir firmadir.weider da abd aynisini yapar..onemli olan urunun yil deneyimi degildir.firmadir!!!

su an dunyada abd ve almanya önde gelen ureticilerdir...

her sey paraya bakar aslinda.hangisi uygunsa o!

7. bigbody

bigbody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    inkospor un proteini ve karbonhidratı igrenc kokuyor bence tartısılmaz weıder hem tadı hem kokusu hem fiyatı uygun

Sayfayı Paylaş