illuminati

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ÇTN tarafından 12 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    kulağa hiç hoş gelmiyor ve insan kabullenmek istemiyor ama ne yazık ki doğru bu dünya=para. allah şu parayı icad edenin belasını versin. :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 26.05.12 00:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 25.05.12 23:59 ----------

demek istediğim ortada gizli bir örgüt yok. küresel sermaye-vahşi kapitalizm-emperyalizm. olay bundan ibaret.

Phil_Heath ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    @OkuyomBenYaa her konu için yalvarıyorum bir konuda bilginiz kaynağınız yoksa yazmayın diye :) bir de demişsin ki adamakıllı araştırın :)

bir kere o kartlar konusunda en baştan gitmişsin :) o dediğin illuminati oyununun orjinal versiyonu bende var ve merak etme ki o kartlar 10 -15 yıl öncesinde de basılmadı ; o olaylar olduktan sonra o kartlar o oyuna eklendi ve orjinalinde de yok... ki sence böyle biey olabilir mi? :) yani koskoca dünyayı yöneten adamlar oyun kartında ne yapacaklarını haber veriyor :D inanmayın böyle şeylere hangi çağda yaşıyoruz :)
    hatta google görsellerden o kartları arat ve istediğin bir siteye bak , upload tarihlerine de bak hiç birinde 10-15 sene önce eklenmişini bulamazsın...
    ilk çıkan oyunda ise sadece uzaylı istilası vs gibi saçmalıklar var e tabi inanırsan...

sana tavsiyem ''abuk sabuk videolarla forumlarda ergenlerin yazdıklarıyla bu olayları değerlendirmemeniz, ciddi bir şekilde araştırırsanız gördükleriniz karşısında fikriniz değişecek, o nedenle adamakıllı araştırın.'' :)

ayrıca gülmek isteyen varsa ömer çelakıl ın programını izleyebilir...

Son düzenleme: 26 Mayıs 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadar saçmalamışsınız belli değil. Neyse devam böyle.

4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Evet oyun kartlarından tut filmlere kadar heryerde kendilerini deşifre edip meydan okuyorlar,oyun kartlarında son japonya depremi de vardı ve o kartlar ondan yıllar önce basıldı(oyunun piyasaya çıkış tarihine bak) göstere göstere şu tarihte şunu yapacaz diyip yapıyorlar, oyun kartlarını bırak içinde subliminal mesaj olmayan çizgi film varmı? Tom ve Jerry'de bile seks, şeytan,cinayet vs gibi şeyler subliminal olarak yerleştiriyor amaç ne bunda?

Siz inanmak istemediğiniz için ve olaya yanlış yerden girdiğiniz için inanmayacaksınız, size bu konuyla ilgili hiç bir link, kaynak vermeyecem isteyen bulur, sadece 1-2 örnekle konuyu kendi adıma sonlandıracağım çünkü sayfalarca yazsak gene uzar uzlaşamayız isteyen inandığına inanır,

Komplo Teorisi adlı filmi izleyin,film "1997" yılında çekiliyor, filmde Türkiyede deprem oluyor ve doğal olmayan sebeplerle oluyor yani birileri depremi tetikliyor, Abd başkanı Türkiyeye geliyor depremde vs,

2 yıl sonra 1999 da da bildiğiniz gibi Türkiye'de deprem oluyor ve bu depremin doğal olup olmadığı hala tartışma konusudur sonra da aynen filmdeki gibi ABD başkanı geliyor, böyle bir film var ortada ve kimse çıkıp demiyor bu nedir diye

Beyonce klibinde ne alakaysa! gürcistanda çekiliyor klip ve isyan , kominizm, devrim temalı semboller var klipte,hatta sembol değil bildiğin yazıyor devrim diye, o klip yayınlandıktan 1 hafta sonra gürcistan da isyan çıkıyor, klipte gürcistan ne alaka,isyan ne alaka? Şarkı sözlerinde de bağırıyor biz yönetiriz bu boku, herşeyi biz yaparız diye.

Bunlar en basit örnek,kaynak olarak binlerce film,klip,kitap,yazı,belgesel koyarım ben inanmak istemeyen hepsine tesadüf der çıkar işin içinden ama kimse saçmalık ergen işi diyemez, çoğu filmde böyle örnekler bulabilirsiniz, o nedenle diyorum araştırın diye, sadece belli başlı filmleri izleyip sonradan gelişen olayları takip etmeniz bile yetecektir.

İsteyen istediğine inanır, inananlara da komplocu ergen muamelesi yapmayın,ömer çelakıl mesela demişsin ne alaka? O adamı zaten tv ye bilerek çıkarıyolar islam dan tut bu tür olayları dalgaya aldırmak için,

(felsefeleri buydu zaten : Bir şeyi kimsenin ciddiye almamasını ve göstere göstere rahat rahat planlarınızı uygulamak istiyorsanız o konuyu ayak altına düşürürsünüz, herkes bilir, dalga geçer ve kimse bu sebeple ciddiye almaz,)

Bende harun yahya'yı örnek gösterip islamı reddedeyim o zaman bu kadar yüzeysel yaklaşmayın olaylara, gerçekler size anlatılanlardan ve sizin gördüklerinizden ibaret olmayabilir

September Clues'i izlemenizi öneririm, 11 eylülde 'olmayan uçaklarla' binaya nasıl saldırı düzenlediklerini,tv yoluyla insanları nasıl hipnoz edip kandırdıklarını bir güzel anlatıyor.

Arrivals'ı da izleyebilirsiniz.

Bu konuyu dalgaya alanlarında ömer çelakıldan ve sağda solda çıkan üçgen resimlerinden başka birşeyden haberdar olduğunu sanmıyorum,ha araştırırsınız, sonra da dersiniz ki bunlar bunlar gerçekten olmuş, ama ben hala inanmıyorum olan bunca şeyin hepsi tesadüf dersiniz anlarız da araştırmadan etmeden direk komplo bunlar, ergenlerin işi diye girmeyin olaya,

Dediğim gibi konu çok derin, araştırmanızı istiyorum ve konuyu daha fazla uzatmayacam, bodyforumtr de bu konuyu konuşmak istediğim en son şeydi :D

5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    hala anlamak istemiyorsun oyunun orjinali bende var diyorum sen bana diyorsun ki oyunun çıkış tarihine bak :)
    ben diyorum ki sana orjinal oyunda o dediğin kartlar yok yani o deprem, ikiz kuleler vs YOK; o kartlar olaylar olduktan sonra eklenmiş ki oyunun orjinalinde öyle bir şey bulunmuyor ; birileri uydurmuş ve hazırlamış...

paranoyak olmayalım lütfen; bunlara inananların akli dengesinin bozuk olduğunu düşünüyorum...

kimse bir üçgen ve içinde göz görünce şeytana tapmıyor...

ayrıca 1 doların üzerinde de bulunan o işaretin anlamı abd nin state. gov resmi sitesinde açıklanmış....

Karakaş ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet saçmalıyorum şahsen gençlere iyi meslek bulun çok para kazanmaya uğraşın zengin olmaya bakın demek saçmalık olmuş ama oturduğunuz yerden film dizi seyrederek dünyayı kurtaracağını sanmak mantıklı oldu siz seyredin bakalım fakirlikle orta derecede gelirle geçinin merak etmeyin illuminatiyi devirirsiniz:) bu kadar saçma sapan şeylerle uğraşılıcağına araştırmacı olup çok para kazanınca işte o zaman dünyaya zarar verenlerin karşısına dikilirsiniz para demek güç demek parasız adam güçsüz demek sen nasıl baş edebileceğini sanıyorsun bu errgenlik çağındakilerin bile bildiği bir gizli örgütle:D dediğim gibi illuminati olmasada dünya kötü bir yer zaten marak etmeyin yine depremler olacak seller tusunamiler olucak insanlar ölecek güçlü olmak için zengin kültürlü araştırmacı zeki olmak gerekirki hakkımızı aralayım ama buna medya izin vermiyor insanları aşkla futbolla paranın değersizliğe ile kandırıyorlar yıllarca üç otuz paraya çalışılıyor efendim aşktı futboldu yok efendim illuminatiydi derken ortaya sıradan kendi halinde insan topluluğu çıkıyor zaten aşırı zenginlerinde istediği bu aferim size aynen devam edin

Azi, Karakaş ve Phil_Heath bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az:) 5 sayfa yazarım da bu ön yargıyla hiçbişey anlamazsınız. Ayrıca İlluminati yok demek dünyanın düz olduğunu iddia etmekten daha komik bi olay. Neyse daha yazmıyorum ben bu topice.

8. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    bu gizli bilgileri bu forumda verme bence ; sonuçta illuminati seni bulabilir ve uzaktan sinyallerle beynini kontrol edip forumu hackletebilir... :)

ben sadece tedbir alıyorum (acaba şu an illuminati mi bana bunu yazdırdı :D )

Azi, themertyildiz, Karakaş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    illimunati ha :D burada mı geldi
    evet böyle bir örgüt olduguna inanıyorum şimdi potansiyel halde bekleyip insanları kendilerini sindirmelerini bekliyorlar yok bir ton ünlü simgesini kullanıyor çizgi filimlerde normal filmlerle sübliminal mesaj olarak karşıya çıkıyor sindirildikten sonrada ne yapacaklarsa yapacaklar gibime geliyor :D

10. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    gelişmiş toplumlar dünyanın gerçekleriyle, bilimle, teknolojiyle, ekonomik atılımlarla dünyada söz sahibi olur.

geri kalmış toplumlarsa işte böyle indir, cindir, gizli örgütlerdir.. e tabii üretmek zor geliyor.

Azi, themertyildiz, Phil_Heath ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Karakaş, yazmayacaktım ama son yazdığım topicteki hiç birşeye cevap veremedin, o yazdığım belgeselleri vs izlemenizi öneririm, belgeseli geçtim hollywood filmlerini gözünüz açık izleyin yeter, son yazdığım mesajı okumanı ve yazdıklarımı değerlendirmeni istiyorum, o kartların da hiç biri sonradan eklenmedi sende olmadığına da eminim çünkü kartların çıkış tarihi ve hangi tarihte basıldıkları belli, abd dolarındaki simgeye gelince sitede biz illuminatiyiz, böyle böyle yapyıoruz diye açıklayacak halleri yok ve o sembölün ne anlama geldiğini bilmeyen kalmadı ve siz resmi kurumların her açıkladığına inanıp doğru kabul etmeye devam ederseniz bu tür oluşumları idrak edemesiniz zaten.

David Icke
    Alex Jones,

Bu adamları da araştırın

Alex Jones ayinlerine sızıp video çekiyor, ayinde meclis üyeleri, senato üyeleri vs var ve bildiğin satanist ayin yapıyorlar, bunun videosu da heryerde mevcut, senato üyesiyle röportaj yaparken de bu olaydan bahsediyor adamın tepkisinden belli zaten ne işler döndüğü, bunlar sadece en basit örnekler, daha derinlere indiğinizde inkar etmek mümkün değil zaten.

Dünya size öğretildiği gibi değil, ders kitaplarında orda burda yazan güya bilimsel araştırmalarla ibaret değil, 2 kitap okuyunca dünyayı çözmüş olmuyorsunuz yani, bu konu hakkında da zerre bilginiz yok, araştırmaya da kapalı olduğunuz için böyle ön yargıyla yaklaşıp insanlara komplocu muamelesi yaparsınız anca, mesajda yazdıklarıma bakmak zahmetinde bile bulunmadan direk yok öyle değil böyle, ergensiniz vs tarzı yorumlar,

Buraya bin tane olay sıralarım hiç birine cevap veremezsin, 3-4 tanesini yazdım zaten onlara bile 'tesadüf' den başka verecek cevabın yok, önce bi bakman lazım tabi.

Bu oluşumu inkar edenlerinde ellerinde hiç bir mantıklı gerekçe yok, ergen işi yeaa demekten başka birşey gelmiyor elinizden ayrıca ciddi bir araştırmaya giripte hepsi tesadüf diyip hala inkar edebilen birine de rastlamadım,yani inkar ediyorsanız bu olan biten herşeye bir açıklama getirmeniz lazım, biz getiriyoruz çünkü, ve nedense hepsi tesadüf.

Konuyu cidden uzatmak istemiyorum, amacım sadece sizin önyargılarınızdan vazgeçip araştırmanızı sağlamak, isteyen istediğine inanır, bu forumda tartışmak istediğim en son konu da budur

Yıl olmuş 2012, hala 11 Eylülü Ladin yaptı sananlar var, sonrada biz ergen oluyoruz

Dediğim gibi tek ricam ön yargısız araştırmanız, araştırmış ve binlerce delille ikna olup sonuca varmış insanlara da ergen muamelesi yapmamanız

12. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Size bin tane cümle yazdım, elinizde kartlardan başka bildiğin birşey olmadığı için tekrarlayıp durmayın, kartların orjinal sitesine gir bak bakayım o oyun piyasaya kaç yılında sürülmüş, bin tane cümle içinden de aynı şeyı ısıtıp koyma önüme yazdığım şeylerin hangisi hakkında bilginiz varda gelmiş bana yobaz muamelesi yapıyorsunuz?Onca cümle içinden seçtiğin şeye bak, bilgisizliğiniz zaten belli oluyor burdan

13. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    japonya depremi kartlarda yazıyormuş :) yahu japonya dünyanın en çok deprem olan ülkesi her 10 senede bir de çok büyük deprem olur zaten. o zaman ben de söylüyorum bak japonya'da çok büyük deprem olacak. dursun burada bir kaç sene sonra ben demiştim derim. :)

speedtouch, themertyildiz ve Phil_Heath bunu beğendi.
  14. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    kusra bakmayın arkadaşlar aklımdan geçenleri şu anda yazamıyorum malesefki böyle boş bir konu için uyarı almak ya da banlanmak istemediğimden... ama sağlık olsun... :)
    iyi geceler herkese... :)

15. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    yalnız üye resmindeki phil heath'in şortunun üçgen şeklinde olması dikkatimden kaçmadı. yoksa sen de mi? böylelikle subliminal mesaj gönderip gençlerin beynini yıkıyorsunuz işte. :)

ZeusS_, themertyildiz ve Phil_Heath bunu beğendi.
  16. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    bu forumdaki herkes illuminati üyesi olabilir bu yüzden herkes dikkatli olmalı aniden şeytana tapabilir veya kendinizi ayinlerin içinde bulabilirsiniz sakın o üçgene bakmayın... :eek:
    illuminatici olmadan önce silik bir tiptim bakkalım vardı bizim mahallenin köşesinde ; ancak şimdi dünyayı ben de yönetiyorum ve çok güzel üçgen motifleri çiziyorum...

themertyildiz ve Karakaş bunu beğendi.
  17. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    OkuyomBenYaa bin tane cümle yazdım demişsin hepsini bir yerlerden kopayalamışsın konuda bir sürü kopyalanmış mesaj var ve hiçbirini okumadım gerekte yok.diyelim ki örgüt var gerçekten olabilirde sen bunu bilsen nolacak bilmesen nolacak?örgüt dünyayı ele geçirince sizin gibi araştırp zaman harcayanları bölge sorumlusu yaparsa köşesiniz ama böyle birşey olmazsa geçmiş olsun çok zaman kaybettin :D

18. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    vay arkadaş bu illuminati bodyforumtr'de bile karşımıza çıktı...

rockybalboa7 ve Phil_Heath bunu beğendi.
  19. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Evet açıklıyorum,vgcilerin hepsi bu örgüte üye.Üçgen vücutlarıyla vermek istedikleri gizli mesajları hala anlamadınız mı?Supplement paralarınıda bu örgüt karşılıyo siz hala uyuyun.:)

AngryHun, rockybalboa7, ZeusS_ ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş