Ilk suplement baslarken ki planim.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve kurtman76 tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kurtman76

kurtman76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Internette arastirmalarim geregi Amino Asit almaya karar verdim dün almak icin gittigimde Amino yokdu bende 5 kompleksli 350 gr. denemelik protein aldim incinde amino kadar hersey vardi. iceregini en altta yazacagim. Dün ilkkez protein kullandim .. Birgün öncesi cok yogun calismisdim ama suplement kullandigim gün calismadim. Uyumadan önce kullanmak istedim ve asamalari anlatacagim asagida.

1) Ilk anlatildigi gibi yaptim 300ml e tepeleme 3 tatli kasigi attim. El mikseri ile iyice karistirdim bu arada cilekli. 1 dkka felan karistirdim iyice sonra kivami sütten daha kati tuhaf bir hal aldi herhalde normaldir dedim. Tadi o kadar kötü olmasada icdigim en kötü icecekler arasina son siradan girebilir.

2) Fazla sürmedi ne zamandir uyku problemim vardi geceleri uykum gelmiyordu aniden uyku bastirdi. Yataga yattim uyudum derinlemesine gözümü actim ki sahura 10 dkka kalmis. Birgün öncesinden calismama ragmen calisdigim günlere göre kaslarimda inanilmaz bir yorgunluk ve agri vardi. Sirt kaslarimda, kol kaslarimda, gögüs kaslarimda ve boyun kaslarimda hayla gecmeyen bir agri demiyelimde sanki cok calismakdan yorgunluk hissi icinde agri olusmus gibi. Buda normal mi diye düsündüm. Sahuru yaptim bu sefer almadim protein. Uyudum sabah uykudan göylerimi acamadim taki saat 4 e kadar uyudum. Hayla kaslarimda ayni yorgunluk agrisi var.

Bugün Spor yapmalimiyim yoksa agrilarin gecmesi icin beklemelimiyim?
    Proteini hergün uyumadan önce 300 ml 3 tatli kasigi tepeleme atmam yeterlimi?
    Amino asit protein icinde yeterlimi bilmiyorum ama var. Ayriyeten amino kullanmama gerek varmi?
    Ayrica göbek kismimda yaglar var onu eritmem icin ek olarak suplement kullanmali miyim ve hangi ürünü kullanmaliyim?

Aldigim protein icerigini yaziyorum. Yazamiyorum yazmaya calisdim ama karma karisik oldu:D Fotografini mecburen koyacagim... Arkadaslar ilk foto Protein kismi ikinci kismi ise Amino Asit. Sizce yeterlimi?
    Bu arada 350 gr 9.5 Euro aldim Bu hafta Kaufland da 6.5 euro indirime girmisde. Sizce iyise tekrar alacagim.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş