1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ilk hafta ve sonuçlar yaş 15 boy 1.74 kilo 68

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve özkan55 tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. özkan55

özkan55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    20150225_005300.jpg 2015-02-25 01.01.24.jpg evet ağırlıkla çalışma yaptığım ilk hafta, nasıl ?

bodykazm bunu beğendi.
  2. Gara

Gara Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    saçma bir başlık, 1 haftada ne bekliyorsun ? ayrıca bu özgüven ne hemen fotoğrafını çekip sağa sola koyuyorsun, biraz sakin

Apachee bunu beğendi.
  3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Çok başarılı bir yapın var öncelikle çalışman yeni vücut geliştirmeye başlayanlara ve gelişim aşamaların çok önemli forumlar da egzersiz ve beslenme ile ilgili çalışmalarının detaylarını yazman gerektiğini düşünüyorum diğer arkadaşlarımızın da yararlı bilgi edinmeleri için senin giderek tecrübeli olduğunu düşünüyorum bu sporu severek yapıyorsun belli ki :) bir hafta aslında iyi görünüyor fakat ara vermeden bulk dönemine girmen gerektiğini düşünüyorum çünkü o yapıya sahipsin kg al ve bacak egzersizlerini de daha fazla önem vermen gerektiğini düşünüyorum ağırlıklarla squat egzersizleri yapman çok yararlı olacaktır başarılar ;):cool::D
    Alta olan resimler bacak hareketi için birebir ;)
    (Yere bas ve parmak uçların da dur (Dumbbell Calf Raise için))

[​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş