iherb.com'dan supplement siparişi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MobLife34 tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Araştırmalarım sonucunca bu siteden Türkiye'ye kargonun oldugunu ve cok ucuz oldugunu gördüm. Türkiyede satılan Animal PAK 184 lira iken bu siteden 94 lira gibi bir rakama alabiliyoruz. Ve ithalatı olmayan Universal GH MAX ürününü almayı düşünüyordum. Ama bazı araştırmalarım sonucu yasaklanmış galiba konuda var hatta ama tam okuyamadm konuyu cok fazla post var diye. Acaba bu ürünlerde yasak mıdır ? Bu siteden özel istek yapsak ürünleri hediye paketi tarzı yapsalar geçer mi ? Multivitamin ürünü sonuçta.
    Almak istediklerim:
    Universal GH MAX
    Animal PAK
    Fiyat olarak toplam 165 lira falan tutuyor gerisini siz düşünün...

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Fiyata bak gh max + pak , türkiyedeki tek pak parasından bile ucuz lanet olsun bu türkiye supplement fiyatlarına , dışardan almamıza izin vermiyen yapıyada lanet olsun.
    Dostum , gümrükten geçmez kalır ürünler.

3. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Gerçekten lanet olsun. Bazıları cebini doldurucak diye bizim cebimiz boşalıyor. Türkiye'den ürün almaya soğudum yurt dışı fiyatlarını görünce. Bu yazdığım fiyat kargo dahil birde. Kesin kalır mı ? 55 dolar falan tutuyor 80 dolarıda geçmiyor.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bende sipariş vericektim , en son ki çoğu supplement konusunu araştırdım , facede takip ediyorum bu yurtdışı olaylarını abi yok zaten son gümrük yasasına göre bize bırakılan 2 yol var 1 reçete / 2 milli sporcu , hani anlıycağın nasıl olcak biliyon mu , ya doktor tanıdığın olcak resmi kurumda ondada çok belge istiyorlarmış yada milli bir sporcu arkadaşın olcak onun üstünden alıcan ama işte şans nerde :D şöyle badmintoncu , yok atletizmci bir milli arkadaşımız olsa üstünden alsak ürün habire yok :D o yüzden zaten türkiyeden alınacak supplement bence sadece kreatin gerisi kazıklanmak veya çok paran varsa alırsın ama işte gereksiz veriyorsun paranın bir kısmını bile bile kazıklanmak gibi

5. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Aslında şansımı denemek istiyorum diğer konuda bir arkadaş çoğu siparişini almış alt tarafı multivitamin ama bilmiyorum bakıcaz.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    hocam sipariş verirsen geçerse , geçmezse haberdar et ama benim tavsiyem yapma , animal pak kalite ürün eyvallah , hele ki gh max alsan iyi olur.Ama ürünler kaldımı para direk boşa gidiyor , çek hardline minerali 45tli , kalanıylada başka birşeye yüklen

7. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Hocam bende şimdi düşündüm yurtdışına çıkıcak bir kız arkadaşım var ona getirticem 2-3 kutu pak 2-3 kutu GH Max bakalım belki başka şeylerde getirtirim. En kötü akrabalar gelcek yazın Almanyadan araba ile onlarada getirticem bişiler :)

Sayfayı Paylaş