IFBB Pro Dallas McCarver 26 Yaşında Hayatını Kaybetti!

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve diez tarafından 24 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    21.08.2017 pazartesi günü 21 yaşında IFBB pro olan 26 yaşındaki "big country" lakaplı Dallas Mccarver hayatını kaybetti..
    Ölüm nedeni şimdilik "choked on food" yani boğazına yiyecek kaçması olarak açıklanıyor..

Instagramda bizzat takip ettiğim, neşe dolu ve tüm vücut geliştirme dünyasının sevdiği bir isimdi..Toprağı bol olsun..

Dallas-McCarver.jpg

zeo64, mrthr35 ve goodfellas9 bunu beğendi.
  2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Dağ gibi adam yemekten gitti, çok ümitliydim kendisinden yazık oldu gencecik yaşta göçtü gitti. Toprağı bol olsun..

3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    sektördeki kişiler tarafından üstü kapatılıyor olabilir yasa dışı maddeler kullandıkları için öldüklerinde yada komaya girdiklerinde farklı bir neden ortaya atılıyor,richi pianada uyuşturucudan kafasını çarpmış hep saçma nedenler bu arkadaşda %100 ilaçların etkisinden ötürü bir sebepten ölmüştür,sonuçta devletin gözüne batar ve hoop aniden bir karar doping iyice çember altına alınacak diye bir karar çıksa ortada ne ifbb ne olympia kalır

mrthr35 ve ffurkayakca bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bir bodyci ölünce herkesin aklına önce ilaçlar gelir benim de aklıma direkt ilaçlar geldi ama bodyciler de normal yollardan ölebilirler.. :)

Buarada bu profesyonellikte bir vücutçunun ölümüne riskli yağ yakıcılar kullanacağını sanmıyorum..Steroid kısmında zaten çok kontrollü ve sağlam gidiyorlar steroid kökenli olduğunu düşünmüyorum..

5. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Otopsi denen birsey var, turkiye mi orasi ayrica devletten sakliycaklar raporlari :)

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    amerikada devletten insandan saklanan o kadar çok şey varkii. örnek 52. bölge :D bu nedir ki

zzzxxz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş