Hydroxycut ve Protein tozu kullanımı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve coolrelax tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. coolrelax

coolrelax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ustalar ben yaklaşık 3 4 senedir aralıklarla spor yapıyorum eskiden aşırı kiloluydum 110 kiloydum 180 boyundayım ama azmettim 70lere kadar düşmüştüm askere gittim geldim askerde 18 kilo aldım ve geri geldim şimdi vücudum o kadar da kötü değil alt yapım var göğüs kaslarım kollarım çok iyi diyebilirim zaten gögsümden de jinekomasti ameliyatı oldum yoksa gögsüm istedigim kadar kas yapayım hiç bir halta benzemeyecekti iki gögüste de jinekomasti bulunuyordu ameliyat oldum geçen sene kurtuldum bu problemden neyse ben soruma geleyim benim en büyük derdim karın bölgesindeki yağlanma... ben bu karın bölgesindeki yağlanmadan bir türlü kurtulamadım içi boş deri sarkık şekilde duruyor yaklaşık 2 aydır haftanın 5 gunu spor salonundayım koşu bandında incline 14 speed 7 şeklinde 20 dakka yürüyorum daha sonra 15 dakkika koşuyorum geri kalan da cool down yapıyorum bitiyiriyorum ama sanki hiç bi erime yok gibi bi yandan gögüs kaslarım kollarım çok iyiye gidiyor hatta üstümde tshirt varken görenler çok güzel vücudun var diyorlar ama içi beni dışı onları yakıyor tabi diyet yapıyorum zaten çayı kahveyi 4 senedir şekersiz içiyorum kilo aldırcak şeylerden mumkun oldugunca uzak duruyorum ama bu karın bölgesinden kurtulmak ıcın hydroxcut kullanmak istiyorum protein tozu zaten hardline 3 matrix kullanuıyorum ama şimdi bu ikisini aynı anda kullanırsam bana bi zararı olurmu ? Kullanım önerilerinizi söylermisiniz birisi yakıyor birisi yapıyor nası kullanmam gerekli beni aydınlatırsanız çok sevinirm

2. coolrelax

coolrelax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    o kadar prof var çok mu zor soru sordum bi kişi bile cevap vermemiş.

3. TedBundy

TedBundy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Hydroxycut ağır bir termojeniktir. Kullananların çoğu ilk hafta stres bulantı ve baş ağrısından söz ediyorlar ama sonra geçiyormuş. Kullanmadan önce hakkındaki yorumları bi oku derim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. aRoFLeXxX

aRoFLeXxX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hydroxycut ı kullanıyorum kişiden kişiye değişiklik gösterebilir sanırım çünkü yukarıda ki arkadaş stres ve bulantıdan bahsetmiş, ben karşılaşmadım. Kaliteli bir üründür önerebilirim.

Sayfayı Paylaş