(Hydroxycut)-(Tonalın CLA)- (L Carnıtıne)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve jackhammer tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jackhammer

jackhammer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar gym ile ugrasan hemen herkesi aklında olan ve deneme konusunda süpheli olunan bir konu oldugunu dusunuyorum, öncelikle şunu belirteyim Yaş 30, Kilo 80 ve 5 aydır düzenli olarak spor yapıyorum(ve 3 senelik düzensiz spor geçmişi), diyetisyen kontrolündeyim, spor çalışmalarım ise 2 gün gym(içerisinde cardio da var) 1 gün ara sonra yeniden devam, bu sekilde sadece L- Carnitine kullanarak geri dönüşü olmayan 4 kilo verdim(vücut yağ oranında ciddi bir azalma) bu esnada Optimum Whey kullanarak da kas yoğunlugumu korudum ve artışa geçirdim, tek sorunum veremediğim karın bölgesi yağlanması, bunun içinde GNC Tonalin CLA- GNC L Carnitine ve miğde rahatsızlığımdan dolayı sabah 1 öğle 1 adet yemekten sonra aldığım Hydroxycut.

Yarından itibaren bu 3 lüye başlıyacağım, Hydroxycut ı reflümden dolayı sabah 8.00 öğlen 14.00 tok karnına 1 er adet tablet olarak alıyorum. Tonalin CLA yı 3x1 tok karnına L Carnitine ise spordan 30 dakika önce 2 tablet. Şimdi gelelim amaca;

Hydroxycut: Metobolizmayı hızlandırması için
    Tonalin CLA: Bölgesel yağ tutulumunu azaltmak ve yağ birikimini önlemek için
    L-Carnitine: Yağları hızlı bir şekilde yakmak ve enerjiye dönüştürmek için.

Not: Size tavsiyem ne olursa olsun ASLA Dozu aşmayın, Kontrolde olduğum için yağ ve kas kütlesi ile ılgılı sonuclarımı sizlerle paylaşacağım. Herkese iyi sporlar.thums:

Son düzenleme: 9 Temmuz 2012
  2. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba. Yanılmıyorsam CLA'yı yemeklerden sonra değil, hemen önce kullanmanız gerekiyor.

3. jackhammer

jackhammer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mıgde rahatsızlıgımdan dolayı sonra alıyorum.

Bu arada bu kombinenın 5.gunu oldukca ıyı gıdıyor. :)

4. jackhammer

jackhammer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    3 haftalık sonucu dun aldım dıyetısyenden, malesef yag hıc vermemısım vucut suyundan ve kasdan 1,5 kılo gıtmıs durumda, moralım ınanın cok bozuldu, dyuzenlı spor ve yukarıdakı karısımı yapıyorum sadece 6 gunluk tatıle gıttım onda da dıyetıme baglı kaldım sadece spor yapamadım ama yuzadum her oglen buyuk tavuk gogsude cabası, dıyetısyen ekmek yemedıgım ıcın oladugunu soyledı dahada onemlısı vucut suyu cok dusmus :/

5. brhmcr

brhmcr Guest

Merak ettigim nokta bu supplementleri kullanirken ne tur bir beslenme programi uyguluyorsunuz. Yazabilirseniz bu deneyiminiz daha saglikli amaca hizemt edebilir. Ayrica ne kadardir sporla ugrastiginiz.

6. jackhammer

jackhammer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hocam kusura bakmayın bıraz gec oldu, yukarıdakı kombinasyonumu sıkı bır dıyet ıle bırlestırdım ve sonuc cok ıyı, dıyet programım ıse
    sabah:
    1 yumurta, 1 domates,1 salatalık, lor peyniri, tam buğday ekmeği
    ara öğün: saat 10.30 1 adet elme
    öğle: sınırsız yemek
    ara öğün: saat 16.00 1 adet elma
    akşam: yağsız yemek ama once mutlaka çorba

su an 9.ayımdayım ve kılo aynı yağ oranım cok az artmıs durumda kas kutlemde, boyun fıtıgım yuzunden antreman programımı haftada 4 gune ındırdım, cardıo progrmaınıda haftada 2 ye, bu programda mutlaka ama mutlaka ara öğün ve karbonhidrat alımı olmazsa olmazlardan. bench_O

Sayfayı Paylaş