Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahmat tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. Santos

Santos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Cambridge
    Bugün 5. günümdeyim, yani 2 gündür ikişer tablet atıyorum, dünkü uykusuzluğum dışında hiçbir yan etki görmedim, ilacın normal etkilerinde ise vücudumun ısısının arttığını hissedebiliyorum. Haftalık değişimlerden haberdar edeceğim.

2. itineris

itineris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar,
    3 yıl boyunca vücut çalıştım daha sonra bıraktım, hydroxycut ilk defa kullanıcam fakat sadece kardiyo çalışıyorum, yaklaşık 1-1,5 saat koşuyorum sonra evde karın ve yan yağlar için hareketler yapıyorum. bu kadar çalışma ilacın vücudumdaki etkisini azaltmaya yeterli olurmu? yoksa body çalışmam gerekirmi? yani çekindiğim nokta zaten çarpıntı yapan bir ilacı kardiyo yaparak kendimi daha fazla riskemi atarım? ilaçdan önce yaptığım 0 proteinli dietim vardı, buna devammı edeyim yoksa protein ağırlıklı bir dietemi başlıyım?
    teşekkürler.

3. ozan15

ozan15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaslar Hydroxycut Carnitine 4gün once basladım ancak spordan yarım saat 45 dk once 2tane alıordm asırı terlior vede yerimde duramıorm günde 2.30saat fitness agırlık 2saat yüzme 1saatde spining yapıorm gayet memnunum ama yanlıs kullandıgımı kutuyu okudugumda farkettim yemeklerden 30-60dk once almaya baslıcam bugün ve günde 3kez kullanmıs olucm sizde nasıl kullandıgınızı vede önerilerinizi yazarsanız cok sevinirim simdiden tesekkürler.

4. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar şimdi ben bir süre ara verdim bb ye birazcık da yağlandım doğal olarak
    tekrar iyi bir yağ yakımı yapacagım biraz toparlayayım kendimi ama yağ yakarken kaslarıda koruyayım diyorum Hydroxycut Hardcore x ile ne konbine yapayım tavsiyeleriniz neler olacak bana .

5. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Hydroxycut Hardcore tavsiye ettiler çok memnunum dedi. Fakat nette usa de toplatıldı karaciğere ciddi zarar verdiği söyleniyor. Usa de toplatıldığı ise ebay dakiler nereden alıp satıyorlar.
    Nedir bunun aslı astarı

6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Eskisi yasak.Hardcore X versiyonu yasak değil.Netritiondan falan alabilirsin.Ama ilk çıkınca o da hemen yasaklanmamıştı.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
  7. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    merhaba günlüğünüzde epey süre geçmiş. After before fotoğrafınız var mı?

8. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    X versiyonu hangisidir. Çok fena tırstım karaciğer konusunda aynı zamanda yağ yakımınıda o derece hızlandırmak istiyorum.

9. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
  10. Santos

Santos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Cambridge
    Evet arkadaşlar, ben diyetimin 2. ayında kullandım bu ürünü, yanlızca 1 kutu bitirdim ve yaklaşık 4 kilo vermiştim,yağ oranımda %5 lik bir düşüş olmuştu haftada 2 günde de istediklerimi aşırı bir biçimde yediğim halde. İlaçların hiç bir yan etkisi olmamıştı bana, ama hani ilacı aldığımı hissettiren birşeyde olmamıştı bilmem anlatabildim mi. Benim fikrim ürünün yararlı olduğu ancak diyet sürecinde zaten kilo verip yağ yakabiliyorsanız gerek yok derim.

Tabiki sporda yapıyordum, hergün en az 1 saat yürüyüş ve vücud geliştirme.

11. missipi0606

missipi0606 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    selam

arkadaslar cogunuz profosyonel olarak spor yapıyorsunuzdur. ben daha yeni başladım 3 ay oldu tempolu yürüyüş yapıyorum akşamları saat 8den 9,30 a kadar bu süre içinde 10 dklık bi egzersizimde oluyo. kilo verme amaçlı başladım ama yürüyüş yapınca kendimi o kadar iyi hissediyorumki kilo verdikten sonrada devam edicem. 79 dan 70e indim bu süre içince biraz yavaş sanırım ama metabolizmamda oldukca yavas zaten. benm sorum siz antreman yapmadan bi kerede 3 tane aldıgınızı yazmıssınız ben nasıl kullanıcam ? tüm gün işteyim sadece akşam dediğim saatlerde sporyapıyorum. tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim bayramdan sonra hydroxycut hardcore la yürüyüşe devam edicem .. :) güzel karın aksları hayal ediyorummm :)) thums:

12. onelive

onelive Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bu gün hydroxycut'un 2. günündeyim dün sabah öğlen ve akşam olmak üzere 1 er adet kullandım ve antremanda kendini gayet hissettirdi 20 dk bisiklet 20 dk koşu 50 x 4 set mekikte hiç zorlanmadım diyebilirim bu gün sabah 3 tane aldım ve öyle söylendiği gibi bi yan etki görmedim vücut ısısı arttı sadece bende kalp çarpıntısı, bulantı yada halisülasyon olayı yaşamadım idmanda kafein kendini çok belli ediyor...bu arada tokluk olayıda var dün öğlen ve akşam yemeklerinde gayet az yedim ki kendimi durduramazdım normalde ama açlık hissetmedim...şimdilik menunum diyebilirim...tecrübelerimi paylaşmaya devam edicem ....

13. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tür ürünlerde Domuz eti olabilir mi ?

14. afterburner

afterburner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bende hydroxycut kullanmayı basladım. Yanında CLA desteği de alıyorum. Yalnız Hydroxy' i alınca aşırı derece bi agresiflik yapıyo bende. Normalmidir? Ve Cla + Hydroxy cok mu fazla olur? Bendeki Hydroxy hardcore serisinden ve içinde ephedrine var. Cla fazla mıdır yanına?

Şimdiden tesekkurler...

15. ozzyrr

ozzyrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kıbrıs antalya lüleburgaz
    xxxxxxxxxxx ÖNCELİKLEE YAĞSIZ YEMELİSİNKİ...L-CARNİTİNE YAĞLARI YAKSIN...BEN HEPSİNİ KULLANDIM EN GÜZELİ UNİVERSAL LIQUID L-CARNİTİNE ..SIVI OLDUĞU İÇİN ANINDA KANA KARIŞIYOR..MUSCLTECHE O KADAR PARA BAĞLAMAYA DEĞMEZ...
    thums:

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2010
  16. manyaki

manyaki Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hydroxycut Harcore X ilk kutumu bitirdim 91 kilodan 86ya kadar düşebildim fakat göbekde çok belirgin bir düşüş olmadı. 2. kutuyu almalı mıyım, hiç bir yan etkisi olmadı. Ayrıca birinci biteli 1 hafta oldu yine 3er 3er almamda sakınca olur mu ?

17. yanch

yanch Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaş bir ürün almış,kullanımları,sonuçları hakkında bilgi vermek için başlık düzenlemiş ne güzel.

Konuyu okuyorsun okuyorsun sonuna geliyorsun.

Elemanın biri çıkıyor foruma attığı ilk mesajında: ilk kutumu bitirdim ikinci kutu alayım mı almayayım mı?
    3 er 3 er alsam bişey olur mu?

Yok fitil gibi kullansam etki eder mi?

Ya ne saçma sapan cahil bir toplum olduk.

Sen ilacı nasıl kullanacağını araştırmadan al ,bir kutu bitir, sonra buraya gel , konuyu okumaya üşen,hemen ilk mesajımda sorumu sorayım cevaplasınlar,konunun içine edeyim diye düşün,sonra da cevap bekle.

Ya bırakın bunları .

Kardeşim bir konuyu da okurken maydonoz etmesinler konuyu ya,vallahi bıktım artık gereksiz şeyler okumaktan.

Eğitim şart.

18. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    hydroxycut hardcore nereden temin edeceğim?

19. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    ............

Son düzenleme: 21 Nisan 2011