Hydroburn With Ephedrine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ghaldszar tarafından 6 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Yaz geliyor artık definisyon zamanı geldi. Gerç her ne kadar verilecek fazla kilom olmasada olanların çoğunun karında toplanması ve kasların görüntsünü kapatması tabii kötü. Duyan da 5 senedir yapıyorum BByi sanacak ama değil bir seneyi bir kac ay gecti.

Neyse ben ephedirini deneyeli daha br kaç gün olan biri olarak yaglardan biraz cabuk kurtulmanın hangi yolu derken elime eskilerden Universalin Hydroburn ilacı gecri. Efedrinli olan. Aslında Clenbuterol kullanayım derken piyangodan çıktı.

Şimdi kafama takılan bir durum da var.

Ephedrin herkesce cok iyi bir energy product. Bunu energyye ihtiyac duydugum zamanlarda ara sıra kullanıp fazla olan bir kac kiloyu clenbuterol kullanarak mı atayım yoksa Hydroburne mi başlıyayım.

İlacın muhteviyatı aşağıda yazılmıştır. İlacın tavsiyesi 4'er tane günde 2 porsiyon. Bu bana biraz fazla gibi geldi. Şimdiye kadar aldığım tek ilac ephedrine arsan' dır ve yarımdır ki o beni uçurmaya yetmişti. Şimdi tavsiye edilen bu olcek cok cok fazla gibi geldi bana.

Sitede steroid sinıfında bir çok ilac geçiyor. Clenbuterol de bu sınıfta. Herkes su kürü yapıcam bu kürü yapıcam derken bu ilacları nereden bulabiliyor. Sözgelimi ben Clenbuterol aradım ama izmirde bulamadım. Daha doğrusu bulmanın yolunu bulamadım.

--------------------------------------------------------------------------------
    Nutritional FactsServing Size: 4 Capsules

Servings per Container: 63
    --------------------------------------------------------------------------------
    Amount
    Per Serving % Daily
    Value*
    Hydroxynol(50% hydroxycitrate) 2,050 mg **
    Salicin Complex (15% salicin) 100 mg **
    Cayenne Extract 50 mg **
    Ma-Huang Extract (6% ephedrine) 334 mg **
    L-Carnitine 100 mg **
    Uva Ursi (leaf) 50 mg **
    Guarana Extract (22% caffeine) 910 mg **
    Chromium Picolinate 300 mcg **
    Dandelion (root) 50 mg **

2. lost_sailor

lost_sailor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kaptan
    Ben idmanlardan önce sadece eca kullanıyorum onuda bu sporu 4 yıldır yapmama rağmen sadece 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Bunun dışında bi çok burner kullandım CLA ve L-carnıtıne gibi ama çok büyük değişikler yarattığını söyleyemem. Eğer istediğin sadece definisyonsa univeralin no3 takviyesini deniyebilirsin ben kullanmadım ve türkiyedede varmı bilmiyorum ama bu no3 definisyon için özel bi formül

Sayfayı Paylaş