Humerus Şaft Kırığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Cable tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cable

Cable Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben 51 gün önce ciddi bir trafik kazası geçirdim fakat kırığım falan olmadı doktor 1-2 ay spor yapma dedi bana ama ben 3. Hafta bilek güreşinde yenerken humerus şaft kırığı yaşadım ve 18 gün alçıda bekledim kemik kaymış ve ben ameliyata alındım ameliyatımın çok iyi geçtiği söylendi şu an 13. gün ve kolumu ufak tefek şeylerde kullanabiliyorum ama tam açıp kapayamıyorum.Benim bu kazalardan önce fitness yapıyordum 4.5 ay gidip 2 ay bırakıp tekrar başladıktan 3. Ay sonra da bu kazaları geçirdim işte.Ameliyat eden doktor 6 ay ağırlık kaldıramazsın dedi ve 6 ay bana çok geliyor ben kolumu tam açıp kapadığım zaman spor hekimliğine gideceğim ama şu an moralim bozuk çünkü doktor 6 ay gidemezsin dedi.Sizce 6 aydan daha erken başlama imkanım var mı? Bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Doktorun tavsiyesine uy. şaşma o tavsiyelerden. Aceleye getirme.

Cable bunu beğendi.
  3. Sub-Zero-Wins

Sub-Zero-Wins Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim humerus kırıldı bilek güreşi yaparken. 1 ayda kaynadı. 45 gün sonra ilk şınavımı çekmiştim.
    3 ay sonra eski antremanlarıma döndüm. şuan kolum eskisinden daha sağlam.

Sayfayı Paylaş