Homegym Ekipmanları

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Tüm set 3000tl fotograf yukleyemedim ilgilenen kisilere wp uzerinden fotograf atarim korona surecinde ve sonrasinda fazlasiyla baslangic ve orta seviye arkadaslarin ihtiyacini karsilar. Ileri seviyeye uygun degil. Kullanmadığım için satiyorum vaktim olmuyor.
    istasyon makinanin markasinin kalitesini ve fiyatlarini bilen bilir 5bin 6bin tl civarinda zamaninda baya pahaliya almistim. uzerinde 65kg var butun vucut calisilabiliyor agirliklardan 1tanesi tasinma esnasinda zedelenmis sorun yaratmiyor ayrica yanina takili sekilde dips ve abs istasyonu takili.
    bench sehpasi yaninda hediyemdir fiyata dahil degil ayaginda ufak bir yamukluk var ama kullanima engel degil duzeltilebilir max 200kg denedim tasimasinda sorun yok bana misin demedi.
    140kg agirlik ve barlari
    10tane 10kg
    6 tane 5kg
    4tane 2.5kg
    bir adet 120cm bar
    2adet dambill bari
    6adet clips
    kondisyon bisikleti tutma yerleri sertlestirme sifir gibi dijital ekrani sorunsuz calisiyor sadece ayak takma yerleri kopuk ben aldigimda da oyleydi sorun olmuyor
    Urunleri kirli gorunebilir kullanilmadigi icin tozlanmis dezenfekte cihaziyla temizler dezenfte ederim söker kutularim. Nakliye kurulum aliciya aittir karismam. Anlasirsak fiyatta yardimci olurum

Sayfayı Paylaş