1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hocam Hemen amino asit al dedi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve patlamaz tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. patlamaz

patlamaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle bölüm burası değil biliyorum ama.yeni başlayanlar bölümünde konu aç butonu yoktu mecburen buraya açtım konuyu.çünkü acilen cevap almam gerekiyor.

3 gün önce yaklaşık 2 yıldır başlamak isteyipde bir türlü başlayamadığım bodye en sonunda Mecidiyeköyde bir salonunda başladım.Daha sonra hocam bana hemen salonda dolapta bulunan amino asiti satın alıp kullanmamı önerdi.yaza kadar fayda görmek istiyorsan bu şart dedi.yada günde belli miktar tavuk yemen lazım dedi.olmadı bu ilaçlar şart dedi.bende tabi daha yeniyim çekindim açıkçası.herhalde hemen para kazanmak için bilmiyorum anlamıyorum satış yapmaya çalışıyor diye düşünüdm.hatalımı düşündüm bilmiyorum.Sizce hemen amino asit almamö doğrumu? Bana bir zararı varmı

Vücut Yapım

Kilo : 73
    Boy : 1.80

Gerçekten yardıma ihtiyacım var.Teşekkur ediyorum yorumlarınız için şimdiden

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Başka bir salona geç bence. İlk gününde amino asit satmaya çalışan bir hoca kim bilir 100 gün sonra neler satmaya çalışır. İlk 3 ay, hatta ilk 6 ay sadece besinlerle vücut alt yapısı oluşturulur. Daha sonra ek besinlere geçilir. Sakın alma, beslenmene özen göstermen yeterli...

3. patlamaz

patlamaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şu anda şoktayım:( 1 aylık ücretide verdim.Napıyım 1 ay devam ediyim madem.daha sonra başka bir yer denerim artık mecburen:(reklam olucak ama bildiğiniz istanbulda güzel body salonu yokmu.2 aydır arıyorum bulamadımki hiç sağlam biryer

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:48 ----------

bu arada.peki zararı olurmu şimdi başlasam amino asite mesela.çünkü forumda çok gördüm 1 yıl body yapan keşke ilk bir ay kullansaydım yazan?

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Acilen cevap almanız gerekmiş. arama butonudamı kapalı ? yeni başlayanlar daha önce hiç bu sorudan sormadımı sizce ?

Butonunuzun kapalı olma sebebide bu yüzden zaten forumu okuyun,hazırcı olmayın,emeğe saygı gösterin diye.

forum açıklarından faydalanıpta önünüze gelen yerlere başlık açtığınızdada başlığınız kitlenir ve uyarı alırsınız.

KİLİT

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş