hocamın gainer önerisi ( sizin tavsiyeniz )

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ahmet yılmaz tarafından 20 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ahmet yılmaz

Ahmet yılmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben kiloluydum 97 den 69 a kadar düşdüm ama göğüsde ve karın bel etrafında yağlar böyle lıkır lıkır sallanıyor hala neyse hoca tutuyum kendime prof destek alıyım dedim hocam rus bana bedenim yağlı olduğu halde üstünde ALL IN ONE ( HARD GAINER'S SOLUTIONI ) yazılı ve birde iştah açıcı bi hap verdi benim zaten sorunum çok yemek anlamadım ama ilk ay bu metodla çalışıcaz sonra 3 ay da kardiyo ağırlıklı kurutmaya yönelik çalışıcaz dedi şimdi kazık yemiş gibi hissediyorum anlayan gerçekten prof olanların acil desteğine ihtiyacım var. bu arada daha öncr fitness yaptım uzun aralıklarla ama düzensiz oldu ve bana önerdiği gainerda fazlasıyla yağ şeker var

2. SufferBuildsU

SufferBuildsU Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Benim söyleyebileceğim tek şey gainerın yağlandırdığı. Ben spora ilk başladığımda 5 yıl önce 65 kiloydum kilo almak için gainer kullandım bi süre. İyi kilo aldım kullanırken ama hala o sırada oluşan göbek yağımı eritmeye çalışıyorum. Kimseye önermem benim şahsi görüşüm hiç kullanma derim. Tabi kilon biraz fazla düşmüş o yüzden önermiş olabilir hocan.

3. Ahmet yılmaz

Ahmet yılmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    o gitm
    o gitmeyen göbek var bendede ve göğüsümdede var o yağlanma bende ondan korkuyorumda dur bakalım deniycem

Sayfayı Paylaş