Hocalardan supplement hakkında yardım bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pertcoin tarafından 2 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pertcoin

pertcoin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba arkadaşlar. 1.78 boyunda 65 kiloyum 27 yaşındayım. Bodybuilding ile 3-4 yıldır ilgiliyim daha öncede yazmıştım 3 ay gittim 1 sene gidemedim gibi oldu sürekli başlayıp bıraktım. Daha önce gainer kullandım ve etkili oldu o dönem 62 kilodan 69a kadar çıktım yaklaşık 3 ayda. Bu zamana kadar başka supplement kullanmadım ama o zaman iştahlıydımda çok hevesli olmamında belki etkisi olmuştur bilemiyorum.

Üzerimdeki ölü toprağını doktora giderek çözdüm b12 vitamin eksikliği çıktı dodex iğne yazdı günlükleri ve haftalıkları bitirdim şubat 2de aylık iğneye başlıyorum doktor başka bir eksikliğin yok dedi ancak isteksizlik var üzerimde mesela bir gün yemek düzenim bozuluyor sanki bütün çalışmalarım boşa gitmiş gibi hissediyorum. Ya da yataktan çıkmak istemiyorum. Markete gitmek bile çıldırtıyor. Bunun önüne geçebilmek için bir paket almaya karar verdim. Tabiki bunu yemeğin önüne koymak için almıycam ama bu paketi aldıktan sonra en azından boşa almamış olmak için biraz daha düzenli spor ve yemek düzeni yakalayacağıma inanıyorum

Almak istediğim paket hardline carbopure 4000gr+Hardline creapure 500gr+hardline vitamin mineral 120 tablet+Hardline bcaa 4:1:1 atb6 120 tablet . 2 ay oldu tekrar başladığımdan bu yana sizlere sormak istediğim soru çok mu abarttım saplantı haline getirdim bu paket bana faydadan çok zarar mı sağlar. Vitamin mineral proteinin zararı olacağına inanmıyorum ama insan yinede ulan bu kadar şey zarar verir mi demeden edemiyor.

Bu paketi seçmemin sebebide içeriği hoşuma gitti bana enerji katacağına inanıyorum sizlerin fikirleriyle belki daha doğru bir paket seçerim şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

2. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar sadece besin takviyesidir.motivasyon kisinin icinde olur.
    Beslenmen iyi ise takviye bos is ama d vitamini al derim malum kisin gunes yuzu goremiyoruz,onun eksikligide halsizlik yapar.

3. pertcoin

pertcoin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam beslenemediğimde motivasyonum kayboluyor. Sanki o gün boşa yaşamışım gibi hissediyorum yani bununla beraber hem beslenmedeki eksikliğimi kapatmış olucam çünkü yeterli yiyemiyorum iştahlı değilim hemde biraz bana motivasyon sebebi olacak.

Yani sence gainer carbopure dışındakiler gereksiz mi hocam tavsiyen ne bu konuda?

Sayfayı Paylaş