hocalarımın ve tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve a.kaya tarafından 27 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. a.kaya

a.kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    ıstanbul
    Öncelikle şunu söylemek isterim yaklaşık 7 aydır bu sporu yapıyorum 81 kilo ve 36 yaşındayım ve akşama kadar masa başındayım :) ve artık supplement kullanma ihtiyacı hissediyorum kendimde .Ve en sonunda şunları aldım..(Gıda olarak fazla dikkat edemiyorum kendime, ama genede çok fazla olmasada balık tavuk ve yumurta yiyorum.)

Optimum Pro Complex,NO-XPLODE, Unıversal GH Max
    Bunları en uygun ve etkili şekilde nasıl kullanabilirim?

Yardımcı olursanız memnun olurum,Teşekkürler,
    Saygılarımla,

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Üstlerinde yazıldığı gibi kullanabilirsiniz :)

No-Xplode: Antreman olduğu günler, antremandan 30-45 dk önce, aç karına, 2-3 ölçek(ama en iyisi tek ölçek ile başlayıp, vücuda adaptasyon için zaman tanımak).

Universal GH Max: Günde 6 tablet, aç karına, antreman olduğu günler antremandan önce 4 tane, yatmadan hemen önce 2 tane. Antreman olmadığı günler, sabah/öğlen/yatmadan önce 2 tane.

Optimum Pro Complex: 1 ölçekte 27.5 gr protein, 6 gr karbonhidrat, 0 gr yağ var, pozitif nitrojen dengesi için, protein olmayan öğünlerin yanında alınabilir.

3. a.kaya

a.kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    ıstanbul
    proteinler antremandan hemen sonra alınmalı diye okumuştum forumda kas onarımı için..Yanlışmıyım.. ilgi alakanızın tşkk.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sizin almış olduğunuz ürün adından da anlaşılacağı gibi complex(blend) bir protein tozu(yani whey isolate/concentrate, yumurta beyazı). Ama yinede içinde casein olmadığı için whey yerine konabilir. Antremandan sonraki 45 dk zaman dilimi içerisinde tüketmek birinci amaç olmalı, eğer gün içinde 2. bir öğünde daha kullanılacak ise sabah kalkar kalmaz olmalı. Yatmadan önce whey tavsiye edilmez.

5. a.kaya

a.kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    ıstanbul
    peki şöyle olsa nasıl olur antremandan 30 dak önce no xplode antremandan 30 dk sonra pro compleks yatarken de 6 adet unıversal GH max bu sonuncusu bildiğiniz gibi büyüme hormanı tetikliyor onın için yatarken almak mantıklı değilmi ? Gün içinde normal gıdalar alsam tabi ki ağırlıklı olarak kahvaltıda peynir yumurta kaşar peyniri öğlenleri bulgur pirinç tavuk ton balığı salata ağırlıklı ,akşamları ise sadece bu supplementler kilo almak istemediğimden dolayı yüksek karbon kalori ağırlıklı gıdalar almak istemiyorum....... teşekkürler,

Son düzenleme: 27 Mayıs 2007
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    mantıklı olur ;)
    buarada antremandan hemen sonra içme şansın varsa protein shake'ini daha iyi olur..

Sayfayı Paylaş