Hitleri'in Askerleri ve Doping

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve gaddarkemal tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bu adamalrın gögüs kafesleri neden öyle ?İyi Bir şey mi bu?

2. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    başarılı olsalardı Stalingrad ve Kuzey Afrika'da kaybetmezlerdi eğer bu kadar dopingli yenilmez askerleri varsa,ayrıca bu pitbull ve doberman gibi köpeklerin oluşumunda kullanılan kimyasallar insanlardada kullanılmış fakat aşırı saldırgan vs. yaptığı için kullanılmamış diye biliyorum zaten pitbullara bakarsanız inanılmaz şekilde kaslılar normal bir köpeğe göre

3. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ne pitbull ne doberman nede herhangi bir köpek türünün oluşumu kimyasallarla olmaz. tamamen farklı ırkların kontrollü çiftleştrilmesi ve soy takibi ile yürüyen bir süreçtir.

4. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ya hangi ırkın çiftleşmesiyle pitbull ve doberman kadar vahşi ve güçlü hayvanlar üretilebilir arkadaşım sonuçta bunlar laboratuvarlarda üretilmiş hayvanlar tamam diğer hayvanlar kullanılarak oluşturulmuş olabilir sen bugün hadi kalk çiftleştir iki tane cinsi pitbull gibi bi köpek üretebilecekmisin bakalım ayrıca bazı arkadaşların nazi hayranlığını anlamıyorum sonuçta adamlar ırk yüzünden insan katletmiş insanlar ki hitlerin son hedefi türkiyeydi araştırabilirsiniz,ayrıca filistin e destek olmamızda son derece saçma adamlar yıllar önce kendileri sattı topraklarını yahudilere,ayrıca osmanıyada defalarca kez isyan etmişlerdir,1.dünya savaşındada ingilizlerden vs taraf olmuşlardır,bizde hiçbir artısı olmayan bir ülke ve millet aksine zararı var

5. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle doberman vahşi bir ırk değil. İşçi bir köpektir denileni yapmaktan hoşlanırlar, itaatkarlardır.

Ayrıca hiçbir köpek ırkı laboratuarda oluşturulmamıştır. Bunu nerden duydun bilmiyorum ama yok böyle bir şey.

Farklı bir ırk oluşturmak öyle iki cinsi çifleştirmek kadar basit bir işlem değil. Yıllar alır.

Pitbullların soy agacına şuradan bakabilirsin:
    http://www.pitbullx.com/pitbull/diger/Soy[1].jpg

6. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    senin dediğin doğru sen haklısın

7. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Almanyayı neden sevmeyelim. Adamlar her şeyde bizden ileride. Nazi Almanyası bile gelişmişliğiyle Türkiyeyi 10a katlar 3e böler. Sadece Türk olduğu için Mehmetçiği sevmekten daha mantıklı bi hareket. Hitleri de seviyorum gayet başarılı bi lider bence. Almanyayı o zamanın en gelişmiş ülkesi haline getirdi. Hemen yahudileri katletti diceksiniz tabi. O zaman hitlerden daha çok İspanya Portekiz İngiltere gibi ülkelerden nefret edin çünkü hitlerinki onların yaptığı katliamlar yanında hiç kalır. Ama bugün onların birliğine girmek için ayaklarını öpüyoruz bunu yapan partiyi de halk %40 oyla seçiyo demek ki Türk halkı da onların arasına girmek istiyo. Katledilmedik tek bir soydaşı bile kalmayan güney amerika yerlisinin kimsesi yok ama Yahudiler dünyanın en zengin insanları olduğu için en çok hitlerden nefret edilir. Hitler çok kötü ama bunu diyenler Osmanlıya laf kondurmazlar. Kardeş katli vaciptir diyen ve bunu uygulayan padişahların olduğu bi devlet. Sanki bütün büyük güçler, liderler iyilik yaparak güçlü olmuş gibi nefret edilir Hitlerden.

Belki konuyla alakasız olucak ama biri yazdığı için aklıma geldi. Tarih kitaplarında gerçekten de sadece Osmanlıdan bahsediliyor. Din kültürü dersinde nasıl sadece müslümanlık propogandası yapılıyosa tarih dersinde de 1. dönem bitti ama nerdeyse Osmanlıdan başka bişey görmedim lise2 ye giden biri olarak. Çok matah bişeymiş gibi.

Son düzenleme: 4 Şubat 2011
  8. dts_1994

dts_1994 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    dediklerin mantıklı osmanlı avrupa vs için,hitlere gelince,evet teknik olarak iyi bir lider denilebilir,avrupayı ele geçirmiş birisi sonuçta teknolojide vs manyak ilerlemiş ama bu yüzden hitler i sevmek çok yanlış,tamam sen sevebilirsin bir sözüm olmaz ancak sırf yahudi,çingene,slav,özürlü vs diye insanları kademeli olarak katleden birisini sevmek ne kadar iyi bir lider olsada bana ters,osmanlı için dediklerine katılıyorum avrupa içinde,tarihe gelmiş en büyük lider tabiki Atatürk'tür.ancak herkesin hitlerden daha çok nefret ettiği stalin bence iyi bir lider

Sayfayı Paylaş