Hipertiroidi tedavisi ve kilo verememe problemi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve biyoweb tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yas: 28
    Boy: 1.67
    Kilo: 70kg (5 ay once spora basladigimda 67kg dim)
    Hipertiroidi oldugum icin subattan beri antitiroid ilaci aliyorum. Sporada ilacin kilo aldirma etkisini aza indirmek icin baslamis ve beslenmemi duzenlemistim.

Haftada en az 1 gun 20 km bisiklet kullaniyorum.
    5 aydir haftada en az iki gun spor salonuna gidip 40-45 dk kardiyo, 40-45 dk agirlik calisiyorum. Son zamanlarda kardiyoya agirlik verdim ve artik bazi gunler sadece kardiyo calisiyorum.

Buna ragmen 5 aydir hic kilo veremedim. Ustune 2,5 kilo aldim. Arkadaslarim ve cevrem kollarimin farkedilir derecede sistigini soyluyorlar. Su an icin spor yaptigimdan beri benim de memnun oldugum ve motive olabildigim tek sey kolarimda ki hacim ve kas artisi. Martta ve mayista yapilan iki ayri vucut taramasinda kollarim 2,5cm hacimlenmis gorunuyor. Ayrica durusumda da gozle gorulur bir duzelme var.

Ama gobegimde erime yok, ustune kilo artisim var. Sizce nerede hata yapiyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum. Artik sadece kardiyo calisip agirlik calismamam daha dogru olur mu. Ayrica l-carnitine kullanmami tavsiye eder misiniz?

2. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu konuda kimsenin yorumu yok mu. Yoksa forum mu cok cansiz ?

Sayfayı Paylaş