HIIT Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve avengeren tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2012
    avengeren bunu beğendi.
  2. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Usta sen konuyu kaçırmışsın, benim sistemim ve amacım farklı. Zaten bayadır kardiyo ve antreman günlerini ayrı tutuyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:00 ----------

Yaklaşık 2 aydır HIIT kardiyo yapıyorum. Kondisyon açısında çok faydasını gördüm. Ayrıca belimde yaklaşık 5 cm kalçamda da yaklaşık 4 cm kadar incelme oldu. Karın kaslarım belirginleşmeye başladı. Bugün yaklaşık 1 saatlik kardiyo antremanı yaptım. Bir süre antremanlara ara veriyorum. O yüzden günlüğümü de sonlandırıyorum.

3. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    O kadar koşuya nasıl dayandın. Açıkçası ben 12 hızla 2 dakika bile dayanamıyorum yaşımın genç ve zayıf olmama rağmen.

4. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Abi benim bi konum vardı sende bu konuda baya bilgilisin gibi.Bana yardımcı olabilir misin ? konumun linki https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-t56175.html?p=560863#post560863 yardımcı olursan çok sevinirim

Sayfayı Paylaş