HIGH POWER HPC-1000-G14C ROCK SOLID POWER 1000W 350 tl

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve FleXoR tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. FleXoR
  Offline

  FleXoR Özel Üye

  Katılım:
  5 Aralık 2005
  Mesajlar:
  7.083
  Beğenileri:
  10.235
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Antrenör - Yazar
  Yer:
  Kırklareli & sivas
  Arkadaşlar bir öğrencim power suplinesini satıyor. rica etti başlık açtım almak isteyenler p.m atsınlar.


  Ürün hepsi buradadan 01:06:2008 alınmış olup daha kutusu dahi açılmamıştır. faturalı ve garantilidir.  Aynı anda 20 harddiski + 4 çekirdek işlemciyi + 3 taneçok güçlü ekran kartını 7/24 çalıştırır.


  piyasadaki en ucuz fiyat 420 tl dir araştırmasını yapınız.  ÖZELLİKLERİ

  High Power 80+ Verimlilik Sertifikalı ve Semi-Modüler "Rock Solid 1000W"

  High Power'dan çift fan (13.5cm + 8cm) ve çift transformatör yapılı, yüksek verimli üst seviye güç kaynağı

  80+ Sertifikalı 1000W'lık Gerçek Güç
  Çift büyük Japon malı kapasitör ve çift transformatörlü yapısıyla High Power Rock Solid 1000W, gerçek 1000W çıkış gücü ve 80+ sertifikası ile en yüksek seviye PC tutkunlarına hitap etmektedir.80+ verimlilik sertifikasına sahip ürünler bütün gerilim hatları üzerinde, tüm yüklerde 0.9'dan büyük güç faktörü düzeltmesi ile %80 ve üzeri verimlilik değeri sağlayabildiklerinden çok daha düşük elektrik sarfiyatı ile kullanıcılara yüksek güç değerleri sağlayabilmektedir. Energy Star v4.0 güç spesifikasyonunda da artık bir zorunluluk haline gelen 80+ verimlilik sertifikası, ABD gibi ülkelerde bilgisayarlar tarafından harcanan toplam elektrik miktarını önemli ölçüde azalttığından hükümet ve çevre kuruluşları tarafından rebate sistemi ile desteklenmektedir. 80+ sertifikalı bir güç kaynağı aynı zamanda verimsiz çalışmada ısı olarak ortaya çıkan enerjiyi azalttığından güç kaynağının ve dolayısıyla sisteminizin çok daha serin şekilde çalışmasına yardımcı olur.
  Tüm dünyada sadece 200 civarında güç kaynağının sahip olduğu 80+ sertifikasyonu ile ilgili detaylar ve bu onaya sahip ürünlerin listesi www.80plus.org sitesinden incelenebilir.
  TechPowerUp.com yorumu: "Verimlilik testlerimizde birinci olan ve verdiği Watt başına en sessiz güç kaynağı olan High Power Rock Solid 1000W'a Editörün Seçimi ödülünü veriyoruz." 9.3/10

  Toplam 6 adet PCI-E Çıkış ile 2900XT Crossfire / 8800 Ultra SLI Desteği (12V üzerinde 75A)
  Ekran kartlarının ihtiyaç duyduğu 12V besleme hattı üzerinde 75A akım değeri sağlayan Rock Solid serisi günümüzdeki en yüksek kapasite ekran kartlarını SLI/Crossfire konfigürasyonlarda desteklemektedir. Rock Solid serisi ürünler, sağladıkları toplam 6 adet PCI-E çıkış sayesinde yeni nesil nVidia 3 ekran kartı destekli SLI anakartlar ile AMD'nin 790FX serisi 4 ekran kartı destekleyen platformlarını da çalıştırabilecek ve bugünden geleceğe yönelik güvenli bir yatırım olacaktır.

  Çift Fanlı ve Gecikmeli Kapanan Fanlı Soğutma Sistemi
  Bir adet alt kısımda büyük ve sessiz 13.5cm'lik ve 1 adet arkada düşük devirli 8cm'lik fan bulunan Rock Solid serisi güç kaynakları, kasa bileşenlerin serin kalmasını ve kasa içindeki sıcak havanın da en etkili şekilde dışarı atılmasını sağlar. "Fan-Delay-Off" sistemi ile bilgisayar kapandıktan sonra da güç kaynağı içerisindeki bileşenler soğuyana dek çalışmaya devam eden fanlar güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

  Golf Topu Yüzeyli 80mm Fan
  Hava sürtünmesinden kaynaklı ses seviyesini azaltan golf topu yüzeyine benzer tasarım sayesinde Rock Solid serisinde bulunan 80mm fan standart fanlara %20 daha düşük ses seviyesi sağlar.

  Semi-Modüler ve Kılıflanmış Kablo Yapısı
  Toplam 6 IDE, 6 SATA, 2 Floppy ve 4 PCI-Express Ekran kartı çıkışı modüler olarak tasarlanmış olup sadece ihtiyaç duyduğunuzda takabileceğiniz çıkarılabilir kablolarda sunulmaktadır. Ayrıca tüm kablolar kılıfılı yapıda olması nedeniyle kasa içi havalandırmasını engellemez.

  Aktif PFC ve 6 Kademeli Akım/Gerilim Koruması
  Reaktif güç dengesizliklerini düzelterek özellikle yüksek sayıda PC çalıştıran işyerlerinin elektrik faturalarına katkıda bulunan güç faktörü düzeltmesi (PFC) aynı zamanda şehir şebekesi üzerine binen ek yükü de azaltır. Rock Solid serilerinde bulunan 6 ayrı koruma sistemi de güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur:
  • OCP: Aşırı Akım Koruması
  • OVP/UVP: Aşırı / Yetersiz Gerilim Koruması
  • SCP: Kısa Devre Koruması
  • OTP: Yüksek Sıcaklık Koruması
  • OPP: Yüksek Güç Koruması
  29 Ayrı Güç Çıkışı
  • 1 adet 20+4 pin güç çıkışı
  • 2 adet 8-pin CPU beslemesi (4+4 ve 8 pin konfigürasyonda)
  • 2 adet 6+8pin PCI-Express Ekran Kartı güç çıkışı, 1 adet 6+6pin PCI-E Ekran kartı güç çıkışı
  • 9 adet Ez-Extract 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
  • 2 adet Floppy çıkışı
  • 9 adet SATA çıkışı
  Çift Transformatörden Beslenen 4 Ayrı 12V Besleme Hattı
  Pek çok güç kaynağı tüm gerilim beslemelerini tek bir transformatör üzerinden sağlarken Rock Solid serisi besleme hatlarını 2 ayrı transformatör üzerinden vermektedir. Ayrıca 4 ayrı 12V beslemesi sayesinde ekran kartı, işlemci ve anakart gibi en önemli bileşenlere 4 ayrı besleme yolundan güç sağlanır. Bu sayede PC'niz içerisindeki bileşenler için maksimum stabilite ve uzun ömür sağlanır.

  Teknik Özellikler:

  Max. Güç: 1000W
  Verimlilik: %80+ (80+ Sertifikalı)
  Soğutma sistemi: Altta 13.5cm arkada 8cm 2 adet fan
  PCB Tasarımı: Geliştirilmiş çift ileri devre tasarımı ve 2 katlı PCB ile düşük elektriksel gürültü
  6-Star koruma sistemi: 6 kademeli gerilim, akım, sıcaklık ve kısa devre korumaları sayesinde her türlü güç dengesizlikleri ve kazalara karşı önlem mekanizması.
  Çıkış Değerleri:
  +5V: 30A , +3.3V: 30A , +12V1: 20A , +12V2: 20A , +12V3: 25A , +12V4: 25A , 12V üzerindeki max. güç (900W)
   

Sayfayı Paylaş