Hiç Kız Arkadaşım Olmadı :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dejavus tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 97 üye.
  1. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0

Bence sözlerin başlığı açan genç arkadaşımızı gereksiz yere karamsarlığa sürükleyebilir.Öncelikle kızların tek beğeni kriteri tip değildir;özgüven,sempatik karakter,para,entellektüellik,nezaket vs gibi pek çok yan etmen var.Kaldıki görünüşte çekici bir özelliğiniz olmasa bile sizi beğenecek birilerini mutlaka bulursunuz.

2. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    tabi yaw sizin tipiniz güzel olmasın hiç sempatik falan olmayın o kişi sizi beğencekse beğenir

3. lkmnsrt20

lkmnsrt20 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşında milli oldum ben bilmiyorum çekince bişey yok sana tavsiye direk git kıza de ya seni istiyorum cart curt hemen yumuşar gibi gibi geliyor:D
    en azından ben öyle yapıyorum kova burcuyum burmumun bi özelliği sanırsam.

4. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    o da nsıl bişey yaw bence öyle diyince iş mahkemede bitebilir

5. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0

Doğrudur.gönül ota da konar,.oka da konar diye bir sözümüz de mevcuttur.

6. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ya aslında sempatinin çok önemi var gibi mesela ben lüleburgazın en tipsiziyim ama çok komik espirilerle meşhurum tipime rağmen iki kız benden hoşlanıyormuş yani davranışlarda çok möhim

7. Head

Head Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Edirne
    eveet.gelelim kız arkadaş konusuna....öncelikle kız edinme konusunda niyetin nedir bir onu söyle bakalım...yok ben trene binerim ama ilk durakta inerim diyorsan ayrı...üstelik yaşın daha 14 imiş delikanlı...14 yaşında daha pipisinin yerini bulamamış arkadaşlar var iken,senin bu acelen nereye böyle...öncelikle yaslan arkana bir derin nefes al bakalım..nedir niyetin anlat bilelim...

8. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    bu söz atasözü olarak geçmeli bence :D :D :D

9. Maraz Ali

Maraz Ali Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye
    Koçum dert etme daha yaşın genç hem tipsizim falan muhabbetlerini düşünüp kendini sıkma.. tipsiz insan veya çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır bu erkek ve kadın içinde geçerli bakımlı olursan herşey olur ;)

edit : kişilere nickleri dışında hitap yasaktır!

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Kasım 2009
  10. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    Dert etme bendede yok ki kızların aradıgı özelliklerin hepsi var gerek sakal gerek azda olsa tip ve giyim vücutda var ama beklemekle olmuyo tabi kovalıycan :) utangaçsan bile biraz gözle kes kızları onuda yapamıyosan biraz daha sabır o seni bulucak

11. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kızlar tipe bakmıyor aslında:D Bir nevi uşak arıyorlar kendilerine, -sözüm 16-23 yaş arasıdır- bu yaştan sonrası ciddiyete bindiği için temkinli davranıyorlar. O yüzden zararlı olan erkek oluyor. 12-13 kızla çıkmışımdır da keşke onun yerine body yapsaydım da şimdi çok iyi olurdu ama neyse :D

12. cuneyt1098

cuneyt1098 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende 18 yasımdayım vede kımseyle cıkmadıam ama sımdı sorarsan pısmanmısın hayır cunku tum kızlarla samımı bı ark var yanı onlarla cıkmak aslında bı sorun ve sen ergenlıge gırıyorsun yanı daha cok takacaksın bu konuları sana tavsıyem karızmanı koru herseye atlayıp espırı yapmaya calısma ve unutma ıyı espırı bel atı ve herhangı bı kısı ıle dalga gecmeden apılan espırılerdır hoslandıgın kıza arada slm ver sadece muhabbet kurmana gerek yok ılk gunlerden sonra muhabbet kurdukdan sonra kızdan sogursanda sakın bellı etme ark devam ettır ama boyle bı konu acdıysan herseyı yapmaya hızırsın anlamına gelıyor bence buda kısılıgınden tavız vermektır bundna sonra boyle seyler yapma kendı yolunu kendı mantıgına ve zıhnıne gore ciz unutma hersey senın elınde !

13. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    olm sen (14 yaşında olduğundan böle hitap ediyom) sen bizim okulda olsan tuvalette intihar ederdin heralde.Kıza selam veriyosun ne be ne diyo gelde bunlara çıkma teklif et umut 0 bizimkilerin hepsi çalış çalış felsefesiyle büyümüş dersten başka bi şey yok hayatlarında ne müzik ne resim ne futbol çoğunluk için konuşuyom yani arada var iyiler hiç bi kızla arkadalık olarak bile muhabbet kuramadım eskiden ilköğretimde amma iyi arkadaşlarım vardı :(

14. sword_dancing

sword_dancing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle bi yorumlara baktımda yalnız değilmişim demek ki.ben de 20 yaşıma giricem bu zamana kadar kimseyle çıkmadım, doğru kişiyi bekliyorum ama bulamayacağım galiba.ortam çok bozuk,iyi insanlar çok az.hadi oldu da bir tane denk geldi ama bendeki bu çekingenlikle bakalım nereye kadar.
    konuyu açan arkadaşa gelince;
    bence hiç dert etme.birisiyle çıkacağın zaman o insanı iyi tanı güvenebileceğinden emin ol.yoksa acı çekersin ve 3-5 ay çıkıpta ayrılacağına hiç çıkma daha iyi.olacaksa öylesine değil ölesiye olmalı.
    benim düşüncelerim bunlar hadi kolay gelsin.

15. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yav zaten napcan çıkıp boşver sen onların peşinden koşma onlar senin peşinden koşsun benim en gıcığıma giden şey kızların teklifi hep erkeklerden beklemesidir nolcak yani ilk onlar konuşsa yook olmaz illa erkek açılcak sanki dünyanın sonu.
    bu arada lafı koymuşsun valla.

Azi ve sword_dancing bunu beğendi.
  16. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    okan

Arkadaşımız lüleburgazın en tipsiziyim yazmış işte aradığın özgüven bu:)

manhood bunu beğendi.
  17. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ewet özgüven bu :D
    acaba bende bi başlık mı açsam bu konu hakkında artık karizma sıfır oldu hoca derste uyuduğumu fark etti :D ve beni tahtaya kaldırdı o derste çok kolay bi şey anlatmış benden yapmamı istedi ben yapamayınca arkalardan yuuuh sesleri gülmeler falan gelmeye başladı yani artık imkansız benim okulda saygın olmam :D zaten koca okulda 48 kişi var

18. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    yorumları okuyunca forumda cok fazla liseli yada genç arkadaşımızın oldugunu farkettim:)benim cok fazla kız arkadaşım oldu hatta ben cok girişken bir cocuktum hep istediklerimi elde ettim yanlız suan sorsan çok çok boş bi iş keske o zaman sacıma harcadıgım zaman'ı spor'a jöle'ye harcadıgım parayı et'e süt'e yatırsaydım diyorum sende bunlar için acel'e etme ve kovalamada bence zamanı gelince herşey olur ayrıca jöle gerçekten saç döküyor sürmeyin:((Abi Tavsiyesi :))...

19. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    öf benim kızla işim yoktu bu zamana kadar bu tiplede daha olmaz artık istesemde :D

20. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    daha çokkkkk ufaksın sabret:)zaten önemli olan doğru kişiyi bulmak. tabi herkezin düşüncesi ayrı..evlenilecek kız ve eğlenilecek kız hesabı= )

Sayfayı Paylaş