1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Herkeze Merhaba Bir Yıldır Bu Sporu Yapıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ufuk_sahin tarafından 28 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. ufuk_sahin

ufuk_sahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. ufuk_sahin

ufuk_sahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze merhaba ben bu sporla 1 yıldır uraşıyorum boyum 1.70 kg 80 supplemenleri devamlı kullanıyorum aralıksız sizce bir yılda nasıl olmuşum yarumlarınızı bekliyorum.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu resımle yorum yapmak cok zor lutfen bır kac poz daha ekler mısın :?:

4. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ya abicim biraz eksik gibisin sanırım cok ağır calısmıosun .. bide cardio yap biraz yağlısın..

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasım değinmek istediğim konu bir yıldır ve sürekli takviye alan birisine nazaran vucudun olması gereken seviyede değil gibi (bu sadece benım fikrim) şimdi buradan olumsuz bir eleştiri yapmak istemem yada heves kırıcı, aslolan insandır ve herşeyi tabikide takviyeden beklememk lazım bence basımızı elimizin arasına alıp neden diye bir soru sormamız lazım kendimize
    birde olayın su boyutu var şişman bir insandırsın ilk başladıgın zaman fakat çalışıp bu şekle gelmiştirsin eyvallah ozaman kutlamak lazım ama yok öyle asırı sisman biri değilimdi vede haftada 3 veya 4 gün olmak üzere disiplinli bir çalışma ve beslenmeyle halen bu haldeyim diyorsan ilk yazdıgım satırlara tekrar dönmemiz lazım ozaman programında, beslenmende yada çalışma disiplininde hatavar demektir. bir arkakol pozuyla nasıl vardın bu sonuca diyenler olabilir aranızda ozaman buyurun aksini kanıtlayın

6. ufuk_sahin

ufuk_sahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    diğer mesajıma oranla bu mesajım biraz daha olumluı yönde buda yolladıgın resim nedenıyle ama omuzlarını geri atmak suretiyle bir germe yapmıssın buda vucut yağını saklamış sanırım serbes durusta göbek ve göüste yağ toplanması meyadan geliyor haklıysam utanılacak yada sıkılacak bir durum yok zannetmeki yorum yaptık diye bizim vucudumuz kemik gibi hayır biz sadece burada fikrimizi gördüğümüzü söylemekteyiz ama sanırım bir yıllık bir çalışmaya göre normal gözüküyorsun nihayetinde bir yıl fazla bir şey beklememek lazım vucut yağını azaltınca daha çok kas görüntüsüne sahip olacaksın iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş