herkese slm

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve ibrahim halil kara tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    yaklaşık 2.5 yıldır fıtness yapıorum 4 ay dır protein amino içiyorum ama beni kesmiyo we boy 1.80 kilo 74 pek tatmin etmedi bana güzel bi suplement kombinesi yapabilecek bi arkadaş warmı !!!! bu arada cvplarınız içinde tşkr ederim gece gidip yorumlara bakıcam ... benim düşündüğüm kombinide yazim eksiklerimi kullanılır kullanılmaz weya gerek duymadıklarınızı söyleyin çıkarım weya ekleyim ....

UNIVERSAL GLUTAMINE 300 GR (300 gr)
    MUSCLEMEDS CREATINE DECANATE 300 GR (300 gr)
    HARDLINE ARG 1250 120 TABLET (120 tablet)
    Mass-Tech Performance Series 3.2 Kg bunları kombinlemeyi dünüyorum !!!!!

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    İbrahim ;2,5 yıldır fitness yapıyorsunuz 4 aydır protein tozu +amino asit kullanıyorsunuz ve sizi kesmiyor (Sizi ne keser beklentileriniz nedir supllementlerden ?)
    Aşşağıda vermiş olduğunuz kombinasyondan anladığım kadarı ile Hacim almak niyetindesiniz.

Mass-Tech Performance= Serving Size 5 Scoops (255g) Servings Per Container: Approx.13 >>>154 TL Yani paranızı çöpe atmayın (Aynı parayı Kırmızı ete verin çok daha fazla faydası olur +creatinde almış olursunuz )
    Universal Glutamine ve MUSCLEMEDS CREATINE DECANATE bu ürünleri tek tek kullanmak yerine Muscletech Celltech kullanmanızı öneririm,
    Örnek tavsiyem;Ultimate prostar+Muscle tech Celltech

ibrahim halil kara bunu beğendi.
  3. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ultimate prostar tmm peki kütle artması lazım biraz kilo lazım bana yanii mesela m beden giyiyorum L benden giymek istiyorum diyim Muscletech Celltech Performance Series 1400 Gr | Supplementler.com dediğin üründe bu sanırım bu iki kombin yeterlimi sence

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş