1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Herkese Selam! Ideallerinize Ulasmaniz Dilegiyle

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve realtechnic tarafından 2 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. realtechnic

realtechnic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize selam arkadaşlar ..bir hayli süre oldu 16 17 yildır yapıyorum ... bayagı zaman olmuş :) resimlere bakınca tahmin edersiniz bu kadar zamanda daha iyi olunabilirdi ama bilirsiniz hayatın şartları ..herkese bu sporda başarılar dilerim gerçekten harikadır yıllar geçtikçe daha bir başka zevkli hale geliyor yaşım 35 fırsat buldukça girmeye çalışacağım sıkı antrenmanlar hepinize

2. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun dediğin gibi daha iyi olabilirmiş ama estetik açıdan bana iyi gözüktü . Acaba vücudun niye bu kadar eksik kaldı açıklayabilirmisin sanırım biraz aralıklı çalışmışsın .

3. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    daha önce resim koymamışmıydın...Hatırlıyorum sanki seni...DEniz kenarında bir resimdi..

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    selam realtechnic siteye hosgeldin.restiricted bir tane resmini koyar misin :?: yorumlariniz daha duzgun olsun.eger dogal yapilmissa bu vucut gayet basarili.

5. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    hocam seni tebrik ederim öyle ada böyle haticeye değil neticeye bakmak lazım şu anda iyisin benim görüşüm bu yani mr.olimpia olacak halimiz yok bizimde ama normal bir kişiye oranla çok iysin gerçekten bravo :arrow: :arrow: ,uper ,uper ,uper

6. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Saydam resim koyacağım fakat şimdi değil 3-4 ay sonra ve o vücudu kaç ayda yaptığımı da o zaman söylerim .O zaman bir karşılaştırma yaparsın .Bu yaz aşırı kilo verdiğim için biraz gecikeceğim kusura bakma .

7. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşımıza foruma hoşgeldin diyorum.Samimi bir arkadaş.Kendi öz eleştirisini yapabiliyor.Bu konuda takdir ettim.İyi bir vücudu var.Başarılar dilerim...

8. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    bu konuda tecrübeli olmalısın vücudun da hiç fena değil umarım devamlı yapacak fırsatın olur ve tecrübelerini paylaşırsın iyi çalışmalar.

9. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    sanırım salon işletmecisin...Genelde öle olur müşterilerle ilgilenmekten çalışmak nasip olmuyordur...Ama yine de güsel bir vücudun var....Karın kasların daha ii olabilirmiş..Olmalıda...Bence çok önemli....

10. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Salon işletmecisi olduğunu nereden anladın?Ben tüm yazıları bir kez daha okudum.Hiç söz edilmemiş.Daha önceki yazında da arkadaşın forumda resminin olabileceğini söylemişsin.Eğer böyleyse ne güzel.Bu arkadaşımızın yeni resimlerini bekleriz.Tecrübelerinden de faydalanmak isteriz...

11. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    daha önce warmbee başlığı altında bir resim koymuş arkadaşımız...Salon işletmecisi olduğunuda ilk resimde öle salondaki masaya oturduğu gözüküyo olabilir dedim heralde...İçimden öle geldi anlıyacağın...

12. littlebig

littlebig Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    KAYSERI
    evet vücut belki daha iyi olabilirmiş ki şu hali ilede güzel.ama benim için daha önemli olan 17 yılını bu spora vermiş olmak çok güzel bişey saygı duyuyorum ,tebrik ediyorum ve dileklerin için teşekkürler umarım ulaşırız.

13. realtechnic

realtechnic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    realtechnic

değerli yorumlarınız için herbirinize ayrıca teşekür ederim .evet salon işletmeciliği yapıyordum kısa süre öncesine kadar şu anda bir şirkette bilgi işlem bölüm müdürlüğü görevine devam ediyorum.bir kaç yarışma deneyimim oldu geçmişte ..sorulmuş bana ilaç kullandınmı diye arkadaşlar bu konu çok hassas bilinçli olmak gerek bünyenizi iyice anlamalısınız çok hassas olabilirsiniz zararlarına aman dikkat şimdi o kadar çeşitlilerki eskisi gibi değil geçmişte bir kaç arkadaşım ve ben vucutcu abilerimiz çalışırken onlara yarayabilecek ilaçlar bizim üzerimizde test edilirdi kürler ağır ve saçmaydı tahmin edersinizki bu kadar sene bir çok ünlü vücutcu ile tanıştım beraber antrenmanlar yaptım anladığım bir kaç şey var amaçınıza göre işte yarışmacı olacaksan ilaç al yada alma gibi lafları çok duyuyorsunuz arkadaşlar bu aslında garip bir açmaz ..her ilaç alan iyi vucutcu olamaz yarışmalar da derece yapamayan o kadar çok arkadaş olduki tıkabasa ilaçlı ..aman dikkat kendinize şöyle bir bakın aynalar yanıltmasın kendinizle samimi olun gerçekten bakın adalenıze proporsiyonunuza şeklinize iyi vucutculara sorun içten şekilde cevap isteyin size sen vucutcu olamassın demezler elbette ama siz kendinize bir pay çıkarmalısınız söylenenlerden aşağı yukarı ona göre lütfen hepiniz süper olmanısını kadar çok isterimki buna inanın

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    realtechnic siteye hoşgeldin
    o kadar açık konuşuyorsun ve gerçekleri söylüyorsun ve gerçekten bize güven veriyorsun yazdıkların ve yazacakların için şimdiden teşekkürler bu yolda uzun süredir didinenlerden birisisin seni bunun içinde ayrıca tebrik ederim vücudun gayet iyi formun yerinde hiç birşey olmasada spor yaptığın için sağlığın yerindedir ve sadece buraya değil forumu gez dolaş ve tecrübelerini bilgilerini aktar bizimle paylaş sağol

15. ramiz

ramiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    istanbul
    ilk önce selam hoşgeldin dostum....
    evet vücut görüntüsü güzel... ama 16-17 yıl için bence çok geride kalmış...
    insan bu kadar uzun bir zaman spor ile iç içe oldumu sanırım bazı şeyleri daha iyi idrak etmiş olacağını düşünüyorum..
    ne biliyim genelde spora yeni başlayan arkadaşlarımız yani buna bizlerde dahiliz... ilk başlarda fazla kaslı olmayalım deriz zaman içinde irileşme daha irisini isteriz bu isteğimizi de aldıktan sonra...
    artık görüntü güzelliğini ararız işde benim de konu başlığım bu aslında
    daha şekil dolu bir vücut yapabileceğini düşünüyordum...

yine de spor yaşantında sağlık huzur içinde olman dileğiyle

Sayfayı Paylaş