Herkes bana sarıyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ClavataTR tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sen yanına bi polis al şikayetçi ol. polis bunların kimlikleri toplar bi gbtlerine falan bakar zaten bunlarda tırsarlar. bide polis bunlara bi uyarı geçerse bidaha tekrarlanacağını sanmıyorum. haa hala devam mı ediyolar git yine aynı polisi bul bu defa karakola falan gidersiniz belki 1,2 saat nezarette tutarlar bunları akılları başlarına gelir.

Swager bunu beğendi.
  2. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sende sinir etmek istiyorsan evlerine gizlice git ayakkabısının içine yumurta kır :) sabah bı gıyer ) ıpıslak al sana ceza

3. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar boşuna tavsiye yapmayın 16 yaşındaki bir çoçuğun gücü 20 yaşındaki bir kişiye yetmez . ( istisnalar olabilir )
    Kendini o haysiyetsizler yüzünden kısıtlama dışarıya çık fakat o çoçukların takıldıkları yerlere gitme yada gözünü karartıp git karakola şikayet et isimlerini takıldıkları yerleri felan ver

4. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

aynen karakola git bida yanına yaklaşamazlar

5. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    Dövüş sporlarından çok vücut geliştirmeye bak derim. İnsan birisini fiziki görünüşüne göre gözüne kestiriyor çünkü. O yüzden yap vücudu şeklin olsun, dokunanın da olmasın :)

6. blac

blac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Vücut geliştirmeyi bu konuya çözüm olarak görmüyorum kesinlikle.

O terbiyesizlerin bunu öğrendikten sonra dalga konusu yapıp moralini daha fazla bozmaya çalışabileceklerini de unutma, eğer sen de vgyi bir çözüm olarak görüp başlarsan.

Sporu yap-> fizîki olarak dinlen,
    Kültürünü artır-> zihnin dinlensin, bilgili olursun en azından ve de hiçbir zararını görmezsin.

Hepsinden öte, utansan da üzülsen, sıkılsan da sallama.
    Kazın ayağı ne yazık ki öyle değil biliyorum ama gerçekten kafanın rahat olması her şeyden çok önemli.

Henüz çok şey görüp geçirecek kadar büyük yaşta değilim ama kişilik adına zor olan birçok şeyi başardım; temelinde vurdumduymazlığa benzer olan olayları sallamama becerim yatıyordu açıkçası.

Genel bir fikir daha belirteyim, konuşacak birisini bul, hayatındaki canlı sayısını artır,
    insan olayları içine atıp kimseyle konuşmadığı zaman bu olaylar bilinçaltında seni zorlar ve bunun en büyük belirtisini sabah yorgun uyandığında anlarsın. uyku dinlenmek içindir, bilinçaltındaki olayların gece gece seni yorması için değil.

Bir şey daha ekleyeyim, diğer arkadaşların da belirttiği üzere polis çok iyi bir seçenek olabilir, yalnız evinizin konumu önemli, yani polisin her an ulaşabileceği bir yer olursa bu yönteme başvur;
    yok eski türk filmlerindeki gibi teklifle ısrarla polis getirebileceğin uzak bir yerse o kişiler bunu kullanıp daha fazla canını sıkabilirler, aileni bile huzursuz edecek boyuta varabilir olay.

Son düzenleme: 14 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş