Hem Ağırlık Hem Kardiyo

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Aydinu tarafından 28 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aydinu

Aydinu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar iyi forumlar normalde hem kardiyo yapıyordum ölçüm alındı
    1.88 boyundayım 17 yaşındayım kilom 82 yağ oranım %18
    hocam yeni program verdi bir gün ağırlık bir gün kardiyo sizce ne kadar sağlıklı olur bu durum iyi midir ?

2. BeastBuff

BeastBuff Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kesinlikle bir sıkıntı olmaz. Ancak bana soracak olursan kardiyonu ağırlık çalışmasından sonra yarım saat olarak ayarlarsan -süreyi değiştirebilirsin- çok daha faydalı olacaktır. Çünkü ağırlık girdiğin günleri kardiyo ile tamamlarsan daha hızlı istediğin forma ulaşırsın. Şey gibi düşün bir makineyi çalışır haldeyken yola devam ettirmek var kış gününde bir de ertesi gün sıfırdan açıp önce ısınmasını beklemek var. Ne kadar düzgün oldu örnek bilmiyorum ama umarım anlatabilmişimdir :)

Bu arada hep yazıyorum ama en önemli şey beslenme. O konuda düzene sokmuşsundur kendini umarım

3. Aydinu

Aydinu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değerli yorumun için çok teşekkür ederim, sabahları süt ile yulaf ezmesini karıştırıp kahvaltı ediyorum öğlen okula ton balığı yada evde olan bir yemeği götürüyorum yanımda meyve olarak elma götürüyorum okuldan sonra spora gidiyorum

4. BeastBuff

BeastBuff Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Önemli değil :) Kesin bir şey söyleyemiyorum ama sanki alman gereken besin değerlerinin altında gibisin. Yani ne kadar alman gerektiğini biliyor musun protein, yağ ve karbonhidratı. Bunu şu yüzden söylüyorum eğer eksik alırsan gelişimin yavaş olabilir hatta geriye düşebilirsin

Sayfayı Paylaş