Helal Kreatin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve S.Mirzabeyoğlu tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. S.Mirzabeyoğlu

S.Mirzabeyoğlu Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar sevgili forum arkadaşlarım. Daha önce hiç suni toz kullanmadım ama forumda kreatin hakkında çok güzel yazılar okudum ve kullanmaya karar verdim. Velakin bu tozun hayvanlardan üretildiğini öğrendim . Bu tozun ana üretim yerleride yurtdışlarında. Kesilen hayvanlar islami usullere göre mi kesiliyor yada domuz gibi hayvanlardanda elde edilebiliyormu bunun hakkında bir yazı bulamadım.

Dinimize göre eti haram olan şeyden üretilen herşeyde haramdır. Bu tozun helal üretimi varsa yardımcı olursanız müteşekkir olurum.

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Selam

Bildiğim kadarıyla creatin laboratuvar ortamında sentetik olarak üretiliyor, herhangi bir hayvandan direk elde edilmiyor zira öyle olsa fiyatı oldukça fazla olurdu. 5g creatin için 1 kilo kırmızı et yenmesi gerekiyor.

S.Mirzabeyoğlu bunu beğendi.
  3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    S.Mirzabeyoğlu bunu beğendi.
  4. S.Mirzabeyoğlu

S.Mirzabeyoğlu Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar sevgili kardeşlerim ifanca linkinde kreatin bulamadım hardline yazan sayfada açılmıyor.

Bu tozların nasıl üretildiği hakkında bildiğiniz yazı makale varmı acaba okuyup öğrensem.

5. adrapapupa

adrapapupa Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    geçenlerde kreatin bakarken hardlinenin sayfasında helal sertifikasına rastladım. linki koyuyorum ama forum yönlendirmeye izin vermiyor sanırım. bahsettiğim firmanın sitesine girerseniz ayrıntıları görebilirsiniz

Sayfayı Paylaş