Hedeflerim için kızlara yaklaşamamak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve verseca tarafından 20 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar sporla alakalı bazı hedeflerim var. Her gün beslenmeye 100 liram gidiyor. Param kalmıyor ay sonuny zor getirdim. Borclanmıyorum ama 1 kuruşumda artmıyor. Bi kız var hoşlanıyorum pasta veriyor kız 2 kere cağırdı işim var dedim :/ ama valla bi cay ısmarlıcak param kalmıyor veya ısmarlasam bu sefer spordan ödün vercem kndime söz vermiştim :) bnde soğuk davranıyorum ayrıca parayı hadi 100 gram et eksik yeriz ama zamanımıda alcak onla ilgilenmesi var. Ben akşam eve geliorum spora git sonra gel yemek hazırla beslenme cantasını diz falan gece 1 oluyor. Daha ötesi hadi aşık olsam hepten yan basıcam. Duygusalımda gecelik işleri bana cok ters. Biraz daraldım yazmak istedim anlatmak iyi gelir diye düşündüm :)

2. şehrin_azizi

şehrin_azizi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bodybuilder
    Yer:
    İstanbul
    TEK SEÇENEK YÜZSÜZ OLACAKSIN KARDEŞİM BU KADARDA KAFAYA TAKMA SEN BODYCİSİN SALLA GİTSİN ONLAR PEŞİNDEN GELİCEK ZATEN BRO

verseca bunu beğendi.
  3. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    sen mr olmpyadasın galba okadar antremandasın ne bu yarışmalar mı var krdşm

verseca bunu beğendi.
  4. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    İnşallah hazırlanıyorum. Bi deniycem kendimi classic de

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    usta sen birkaç aya sporu bırakırsın gibi gelior bana fiziksel olarak güçlüsün belki ama duygusal ve psikolojik olarak güçsüzsün aynı şey bana da oldu milli takıma girebilme şansım varken kickboksu bıraktım ailevi sebeplerden evde şınav falan çekiyorum bodye yazıldım bide belediyede bedava güreş dersi veren bir yere başladım yani gücümü arttırıcam en azından sadece tekniğimde düşüş olucak sana tavsiyem kızla görüşmen çünkü bu kadar sporu fiziksel olarak dayansanda psikolojik olarak dayanamazsın dertleşçek birileri olur en azından

şehrin_azizi bunu beğendi.
  6. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 2015 mayıs ayında bi kaç ay çok ciddi vg yaptım. Ve adını vermiycem. Türkiyedeki en iyi hocadan ders aldım işin aslı bu. Ve karşılıksız. Sonra babam akciğer ameliyatı oldu ölücek dediler. Ben yıkıldım spor yapamadım. Hatta ve hatta amelyat oldugu gün babam, ben idman yaptım ama devamı gelmedi. Babam ckk sağlıklı şimdi. Hersey gecti ama hocama rezil oldum telefonumu deiştim. Hala sosyal medya kullanmıyorum yüzüne bakıcak halim yok. Ben cuvalla para versem o kadar bilgiye ulaşamazdım. Bu kişinin joe weiderle bile resmi var. Şimdi tek amacım daha 1 ay oldu önceki formumu yakaladım sayılır. Ben 2015 te 72kg olarak başladım ve hocam sağolsun sayesinde 3 3.5 ayda 83kg ve %7 8 yağ oranına ulaşmıştım şuan 84üm ama yağ oranım 11 12 falandır. Neyse cok uzun yazdım. Şuan tek amacım 3.ayımda 90kg ve 7 8 yağ oranını yakalayıp hocamın yanına gidip ayaklarını öpücem inşallah affeder. Affederse 2 tane evim var satıcam ve hedefim minimum arnold classic ama o olmadan ben yapamam bilgim yetmez tecrübem hiç yok. Sadece gercekten Allah vergisi genetiğim var ve 2 evim bunlarda hocam olmadan anlamsız olur yetmez. İş para evlilik bunları sildim beynimden artık amacıma koşucam o sahneye cıkıcam

7. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ev senin tabi istediğini yaparsın ama o sahneye çıkman çok zor çıksanda eline bir şey geçmez pişman olduğundada elinde evinde kalmaz unutma vücutla belli bir yere kadar gelebilirsin ve şuan 27 yaşındasın son 13 yılın yani

8. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Elimden geleni yapıcam. Ay ay resim paylaşıcam. İlaçtan bahsetmek yasak forumda. Sen samimi davranıyorsun. Sadece bil nezaman 3 ayda 20 kg değişiklik oldu ozaman kullandım demektir :) ilk kurde growth ve testo testo türevleri basıcam. Yani birden bi hayvanlaşma oldugunda bi şeylik var demektir :)

9. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    hocam dikkat et kendıne ilaç kullanırken işten anlayan birine danışmanı geçtim o zaten olmalı, aynı zamanda doktorda bi elinden tutsun. sağlık şakaya gelmiyor kaybedince anlıyorsun değerini

verseca bunu beğendi.
  10. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen kardeş doktor takipsiz asla yapmam. Ölmek problem değilde acı cekip sürünmek o kötü işte

11. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ilaçların yan etkileride var tabiki clenbuterol kullanan bir tanıdığım geceleri uykusuzluk kalpte çarpıntı nefes darlığı gibi sıkıntılar çekiyordu ama iyi vücut yaptı yinede

12. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    O fitness model ilacı yağ yakımı için. Bana uygun değil. Zaten ben growth alcam growth en güçlü yağ yakma özelliğinede sahip.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ağustos 2017 ---
    Bak en sağlam steroid bunlar :D

1503312892277-2071327432.jpg
    IMG-20170821-WA0005.jpeg IMG-20170821-WA0003.jpeg
    Bunuda şimdi aldım weiderin disbiritörlüğünden. En sağlam yer. İlk suplementim. 2. Ay için sigarayı bırakıp kreatin alıcam. Bu değişiklikler bana saf 5kg kas kütlesi sağlıycak inanıyorum.
    Şu orjinal yazısı beni aşık etti IMG-20170821-WA0001.jpeg

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 21 Ağustos 2017
  13. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    krdş pazardan domates mi alıyon

14. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Niye rich piana 10 kg saf kas arttırıyor ilk kürde ve growthsuz benim neyim eksik abe

15. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    rich piana ile sen aynı değilsin o adam bu spor için hayatını vermiş bir abimiz sen ise adı duyulmamış weider kreatine alıp dans eden bir evlatsın

16. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Rich in ilk kürü dedim dikkatini cektiyse... cahilken

Yellow.Canary bunu beğendi.
  17. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    leş gibi vücudu var insanlıktan çıkmış. tek verdiği hayatı değil, geçende ruhunu veriyordu pamuktan son anda kurtuldu.

18. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    nasıl spora 100 tl gidiyor benim herşey dahil aylık 200 tl masrafım var ne alıyorsun da 100 tl harcıyorsun
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2017 ---
    bu verseca steroid mi kullanıyor çünkü 90 kg % 7 yağ oranı fln bu kadar kısa sürede hedeflemesi
    la ilk kürde büyüme hormonu mu basılır bro delimisin ölüp gidicen bak basıcaksan sana steroid ansiklopedisi ne bakmanı öneririm google yazınca çıkar
    bizim hoca ilk kürde koruyucu almadı sırt çalışırken sivilceden sırtı yarılıyordu kanlar fln fışkırıyordu
    sen spora başladıkdan 3 3.5 ay içinde 83 kg % 7 8 yağ oranına mı ulaştın :D:D:D güzel sallama abi senin dediğin formu eğer 195 cm flnsan belki olur ama 175cm sen en az 4 seneyi devirmen lazım istersen git ronie collaman sana pogram yazsın fark etmez ilaçsız 3 ayda öyle gelişim imkansız ilaçlı bile zor yani öyle amatör kürü bile yapsan zor
    sen kreatin alarak ayda 5 kg kas yap gerçekten mi hayal aleminde yaşıyorsun yoksa prim mi yapıyorsun anlamadım istersen aylık 1000 tl harca max 1 kg kas yaparsın ilaç basman lazım ayda 5kg kas için 1500 tllik kür yapman lazım sen kreatinle 5 kg alıcan abi yaşın 27 ama kafa yapın 5 resmen öyle boş hayallerin var ki abartıya bayılıyorsun.sabırsızsın ben senin spora başladıktan 3 ayda içinde 83 kg % 7 yağ oranında olduğuna inanmıyorum yalan anca bilgisizleri kandırırsın zaten ayda creatin kullanarak 5 kg alıcağını söyliyen bi insandan ne beklenir ki

Son düzenleme: 22 Ağustos 2017
  19. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben Tanrının mucizesiyim. Kreateinle 5kg kas yapıcam.
    Para var growth bascam ilk kür keyf benim

20. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yarım kil antrikot 28Tl
    1 avakado 6 TL
    Günlük süt 3 tl
    1 yeşil elma 1 tl
    Zeytinyağ hindistan cevizi yağı günlüğü 1 tl yaklaşık
    Yarım tavuk göğüs 7 tl
    15 yumurta 6 tl
    Pilav lapası yarım kilo maliyeti 7 8 tl
    Tonbalıgı buyuk boy 6 tl
    Salata masrafı 5 tl
    Sebzeler 3 4 tl
    Su masrafım 5 tl
    Mutlaka 1 öğün dışarda et yiyorum lokantada pilavı zartı zurtu 20 25 menüye göre

Topla bakim kac para artın unuttuklarım illa vardır
    Yanlış anlamada ayda 200 tl harcarsan zaten gelişemezsin. He herkesin maddi durumu var belli bir seviyede. Ayda 200 tl yede yapılır yapılmaz deil ama ben 100 tl günde harcıyorsam öküz gibi büyümem cok normal. Hakkıyla yapana hemen steroid iftirası atmana gerek yok. Bizim salonda steroid kullanan var valla benle aynı adam yemek yemiyor steroid basıo hiç bi işede yaramıyor ağlayıp duruyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş