Hedefime bu karışımla ulaşabilir miyim?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CRaZYGaMeR tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CRaZYGaMeR

CRaZYGaMeR Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, Tıp fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim ve bir yıl içinde 2 ay salonda çalışabildim.
    94 kiloyum 184 boyundayım.

önceleri ara ara salonda çalışıyordum.
    Her yıl yaz aylarında salonda çalışırdım fakat istediğim incelmeyi başaramadım çünkü hiçbir destek almadım. Bu sefer kararlıyım.
    Temmuz ayında okul biter bitmez salonda çalışmaya başlacağım.

Hedefim 80 kiloya inmek ve six packleri çıkarmak. bunun için 2.5 ay vaktim var.

Bunu
    yağ yakımı için
    Power System L-Carnitine Liquid 3000 mg 20 ampul X 25 ml

Kas yapımı için
    Iso Sensation 93 2.27 kg düşünüyorum

yanında destek olarak bi performans arttırıcı da almayı düşünüyorum.

Sizce bu ürünleri kullanarak hedefime ulaşabilir miyim?

Performans arttırıcılar hakkında pek bi bilgim yok ne tarz birşey olmam gerekiyor? Yorumlarınızı alabilirsem sevinirim.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    selamlar,

yanlış anlamayın fakat siz forumumuzda "yazlıkçı" kategorisine giren kimselerdensiniz, bu sebeple umudunuzu kırmak gibi olmasın fakat her yaza giriş döneminde olduğu gibi bu dönemde de hedefinize ulaşmanız zor,bunun sebebi vücudunuz adaptasyonu aşamadan sporu bırakacak olmanız,düzenli spor hayatı olmayan birisi için 2.5 ayda six pack çıkarmak mümkün olsaydı temmuz ayında sokakta her gördüğünüz adamın six packi olurdu, bu yüzden six pack olayını unutun ve sadece belinizi inceltebilmeye odaklanın...

öncelikle şunu söyliyim, kilo verebilmek için herhangi bir takviyeye ihtiyacınız yok, yine şunuda belirtmek isterim, insanlar hızlı sonuç almak için supplementlerden medet umuyorlar,fakat ham bir vücudun,spora adabte olamamış bir vücudun supplementlerden yarar sağlaması pek te mümkün değil, bu yüzden supplemente verdiğiniz para tuvalete gidecektir sizi temin ederim...

size lazım olan şey düzgün bir beslenme programı ve tabi ki bunun ağırlık+cardio çalışmalaraı ile desteklenmesi...

hamurlu,unlu,şekerli gıdaları hayatınızdan çıkarmanız lazım, kaliteli beslenmeniz lazım...

hasanateş, Cattleya ve Turkhero bunu beğendi.
  3. CRaZYGaMeR

CRaZYGaMeR Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vucudum ham değil. Yıl içerisinde 2 ay salonda çalıştım ve fakültenin basket takımındayım sürekli antrenmanlara gidiyor ve maçlara çıkıyorum. Fakat kilo vermede sorunum var.

Sorum şuydu aslında kilo verirken kasları de aynı anda geliştirmek için bu takviye yeterli mi diye?

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Ayrica takribi olarak 2seneye yakin ugras ister. L carnitine tek basina bir ise yaramaz ama en azindan faydalidir.

5. CRaZYGaMeR

CRaZYGaMeR Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    L carnitine yanında başka ne önerirsiniz daha fazla verim almak için?

bazı yerlerde cla diyorlar cla ya ısınamadım.

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    herhangi bir supplement almana gerek yok gerçekten sen bize güven :)
    ayrıca yıl içerisinde 2 ay salonda çalışmak sonra 1 ay bırakmak=hiç salona gitmemek
    sen hamuru,şekeri hayatından çıkar bu kritik nokta, kan şekerini yükseltecek şeylerden uzak dur, eğer bunu yaparsan zaten kilo verirsin...

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş