Hedef olarak neden ulaşılmazı seçiyorsunuz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aslann tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gerçekten merak ettim ulaşılmaz bi vucut neden istiyorsunuz örnek arnold gibi vucudum olsun diyorsunuz ama o vucudu yapmanız yıllarını alıcak onu bırakın normal yollardan kat kat zaman uyku ve çalışmaya ihtiyacınız olucak yani neden bir iki yılda olacak bi vucut degilde 5 6 seneyi geçik zamanda yapılacak bişey istiyorsunuz ?

2. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Hepimiz birer Ademoğlu olduğumuz için ulamışlazı istiyoruz.İstediğimiz olursa şayet yetmedi dahasınıda istiyoruz.Bunun ilaçı yok.Hepimizin doğasında var.

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dostum şahsen ben o kadar fazla vucut bana göre çirkin duruyor yani o kaslar olduktan sonra rahat bi şekide hareket edemezsin gögüsler arnold gibi olunca t-shirt giyince acayip makara konusu olursun en önemliside o kanat kasları yani kollar hasta pitbullun bacagı gibi oluyor :)

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    istesekte çoğumuz Arnold gibi olamayacağız buna ne genetiğimiz ne zamanımız nede imkanımız yeter hadi yetti diyelim herkesin vücudu farklı onun gibi standart üstü biceps kaslarımız olacak mı onun gibi göğüs kaslarına sahip olacakmıyız sanmam biz çalışıyoruz imkanımız ölçüsünde bir şeyler yapıyoruz ortaya nasıl bir vücut çıkarsa kabul ediyoruz onun için bunları konuşmaya gerek yok ha Arnold gibi vücudum olmasını isterdim tabi boyumda onun kadar uzun olması şartıyla ben 7 kez mr olympia şampiyonu olayım iki başyapıt filminde rol alayım adıma vg sporu yarışması düzenlensin her yıl,400 milyon dolar servetim olsun ha birde heykelim ve resimlerim yapılsında varsın olsun makara konusu olayım:D hatta bunlara bile gerek yok onun gibi vücudum olsun herkes kendi vücuduna bakmadan benle dalga geçsin daha doğrusu geçtiğini sansın :D asıl makara konusu olanlar çok zayıf olup kendini fit sananlar sadece omuz biceps çalışıp ideal vücutlu olduğunu sananlar kilolu olup dar body giyip kendini kaslı sananlardır.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2013
  5. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Gerçekçi ol imkansızı iste :D

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Katılmıyorum eskiden hedef o olabilirdi ama artık makul seviyeler daha gözde :)

7. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum orası öyle onun vucudunu yapmak ayrı bi konu zaten dogrusu zamanımız yetse maddi olanaklarımız yettermi o bile maglum :)

Sayfayı Paylaş