1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hazin bir skinny fat vakası

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve queks tarafından 28 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    19 yaşındayım, kilom 99-100, boyum 1.83.
    Son 3 aydır sırf kendimi denemek maksadıyla şekeri tümden hayatımdan çıkardım (meyve, bal, pekmez gibi şeyler'i de çıkardım) zararlı diyebileceğim hiç bir şey yemiyorum. Bunu zayıflamak amacıyla yapmadım ama 4-5 kilo vermişimdir, heyecan aradım açıkçası.
    Son 1 aydır 5x5 stronglifts yapıyorum, programı her 2 günde 1 yaptım vücut görüntüsü değişikliği konusunda kendim bir karşılaştırma yapamıyorum ama güç olarak değiştim diyebilirim.
    Beslenmede kendi ekonomim çerçevesinde alabileceğim maksimum proteini alıyorum, bulgur, yumurta, yulaf, zeytin, tavuk, zeytinyağı, ceviz, fındık tarzı şeyleri gün içerisinde tüketiyorum.
    Sizden tavsiye bekliyorum, spor'u evde yapıyorum. Bar ve dumbell barlarım var, 46 kilo vinly plak var, 5x5 programında bu kiloyu aştım o yüzden artık bu programı yapmam mantıksız olacak. Ayrıca oldukça acil ve pragmatist düşünmem lazım 8-9 ay sonra üniversite başlıyor. Özellikle antrenman konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Yandan çekim. IMG_20171228_171123.jpg

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap bekliyorum

4. krbkenes

krbkenes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Esselamu Aleyküm kardeşim,
    Kalori açığı oluşturup kilolarından kurtulmalısın. Bence vücut ağırlığınla çalışmalısın belli bir yağ oranına düşene kadar.
    Her gün sabah aç karnına koşu yapabilirsin çok faydasını görürsün. Kesinlikle kalorik açık oluşturmayı unutma(AZ YE :))
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş