HAZ ALAMAMAK

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve burakua17 tarafından 27 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Eskiden spor yaptığım da ertesi günlerde de pumplı bir şekilde gezer kaslarımın her bir lifini hissederdim. Zayıf olmama rağmen. Şimdi kas kütlem fazlasıyla artmasına rağmen, o eski damarlı halimi ve pumplı halimi özlüyorum. Antrenman, beslenme, vitamin, mineral hepsine dikkat etmeme rağmen nedendir bilmiyorum sanki kollarımı 10cm hissediyorum. Eskiden 35 cm kolumla mutluyken şimdi 41 cm kol ile o kadar mutluluğu tadamıyorum. Nedeni sizce nedir? Yardımcı olabilecek var mı?

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Böyle bir konuya bir çok cevap verilebilir, uzun tavsiyeler yazılabilir ama ben çok kısa yazmak istiyorum. Ben sorunun kas kütlesi, damarla falan ilgisinin olmadığını düşünüyorum. Bir iki tane belirgin damar insanı mutlu ediyor, hevesi geçince mutsuz oluyorsa orada başka sorunlar aramak lazım, "o zaman sorun nedir?" diye soracak olursan bunu senden başkası bilemez. Dünyanın en iyi fiziğine de sahip olsanız mutluluğunuz hevesinizi alana kadar devam eder. Kısacası kulaklığı tak keyfine bak diyorum.

3. bhdrbjk

bhdrbjk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İst
    naytçıyı kes , hangi serverda oynuyon bre :D

bu arada Kardeş 1 beden küçük t-shirt giy kolları likralı , kasları pumpla bi kaslar ben burdayım desin :D

alpaslanözden bunu beğendi.
  4. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    sosyal bir varlığız. yaptığımız her şey önce kendimizi sonra toplumu etkiliyor. eğer sıradan insanlardan farklı olarak normalin üzerinde kas görünüşü yapıyorsanız bu dikkat çekmeli. varsa zaten bikaç kişi bunu söyleyecektir size. yoksa da gayret edin en az 42-43 kol yapmaya çalışın mesela. bence bu bile motivasyonu artırır. çünki insanız.

bhdrbjk bunu beğendi.
  5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    (usko) Manes'te oynadığım dönem aldığım KSC bu. Şuan boşum yeni sunucu bekliyorum ama zar zor sabrediyorum başlamamak için. Gerçi bilgisayarımda sıkıntılı önce yeni sistem toplamam lazım. İlk okul'dan beri oynuyorum en büyük tutkularım dan bir tanesidir vazgeçemiyorum :D

bhdrbjk bunu beğendi.
  6. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bu likralı tshirt meselesi çözüm olabilir gerçekten. Eskiden dar kollu tshirtler giyip mutlu oluyordum son zamanlarda bol giydiğim için farkındayım ki kaslarda pump yok.
    Zaten aynaya bakınca iyi görünüyorum. Ama her yerde ayna yok. Benim sorunum normal dururken kollarımın çok zayıf olduğunu hissetmem.

bhdrbjk bunu beğendi.
  7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim aynı sorun bende de var. Eskiden kaslı olmak isterdim ve de öyleydim şimdi ise eskisinden daha az kasım daha düzgün bir yüz ve fıstığım olsun istiyorum. Yani bence sen deeskiden kas yapmak istiyordun sonradan fikir değiştirdin

8. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tshirt gerçekten büyük etken ya bugün dar siyah tshirtle herkes bana göz tecavüzü yaptı ama aynı şekilde şuan giydiğim bol tshirtle kimse bakmaz ve dar tshirtle kolu pumplıyor hissine kapılıyorum bi süre dar tshirtlerle gez istersen unutma insanlar için değil sen kendin önceliğin olsun

Sayfayı Paylaş