Hazır Satılan Kombinasyon

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kngsze tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kngsze

kngsze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merbaba, indirime girmiş kaçırmıyın diye direk keko gibi dalıp hardline dan cla , l carnetine ve burner aldım. Spor şartlarım başka bir şehirde öğrenci plduğum için sadece doğada :) oda tazmanya gibi koşmaktan ibarek bu 3 ürünü ürün açıklamalarında ki şekliyle kullansam bir problem olur mu ? Açılan konular arasında bu 3ünü birden göremedimde.

2. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Açıklamalara uygun kullanman yeterli,bahsettiğin ürünler birlikte kullanıldığında sorun olmaz nitekim önerilen de birlikte kullanılmaları.

3. kngsze

kngsze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şimdi yazdıklarımı okudum da söylemek istediğimi hiç becerememiş ve eksik bilgi vermişim. Ortalama 5 ayda tamamen fast food beslenmekten ve hiç hareket etmemekten dolayı 90 kilodan 130 kiloya çıktım. Boy 1.92 olduğundan fazla sırıtmamıştı kilo alma kademelerim o yüzden fark edemedim pek. Neyse bu 3lüyü sağlam diyet ve düzenli günlük sporla pekiştirsem sarkma ve aşırı çatlaklar oluşmadan kilo verebilir miyim tekrar "olucaktı sorum :) İlgin için teşekkür ederim.

4. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Bence bir spor salonuna git, diyet de yaparım diyorsan amacına ulaşırsın. O ürünleri spor salonuna gitmeden sadece koşarsk pek işe yarayacağını sanmıyorum ki kendi katagorilerinde çok da sağlam ürünler değil. Gerçi en sağlamı animal cuts olsa bile sadece koşarsk işe yaramaz çözüm spor salonu.

Sayfayı Paylaş