Hayattan soğudum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cypersonic tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. amuyasvili

amuyasvili Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sana en sağlam çözüm önerisini getiriyorum. Tiyatro eğitimi al. Param yok diyorsan belediyelerin ücretsiz kurslarına git. Oyuncu ol, tiyatroyu yaşam biçimi olarak seç demiyorum. Sadece eğitimini al. Sahneye çık.
    Ben insanların gözünün içine bakamazdım. Bana bakıyorlar gibi gelirdi. Bu sebepten tiyatrocu olmayı seçmedim ama bu sorunuma da çare oldu. Şimdi insanların içinde yüksek sesle herkese küfür edebilirim o kadar özgüvenim var. Örneğimi mazur görün, sadece bir örnek asla yapılmaması gereken bir hareket.
    Tiyatro eğitimi alan herkes tiyatrocu olmuyor. Ama herkes iyi birer insan oluyor. Mutlaka denemelisin. Yardım istersen özel mesajla ulaşabilirsin.

2. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bizim sınıftaki adama hoca dünyadamısın diyip duruyor. adam benimgibi uyuyup duruyor :D

3. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlarla konuşurken tıkanıp kalıyorum demişsin buna istinaden yorum yapıyorum;
    Kızlarla konuşmanı gerektiren durumlar olmadıkça konuşma zaten,beğendiğin bi kız varsada onunla konuşmakta zorlanıyorsan sıkıştıkça işim var fln fıstık dersin kaçarsın 17 yaşındasın daha etrafında çok kız olmasıda iyi değil kendini derslerine ver ileride yaşamak istediğin hayatı düşün yeterli gelicek sana sevgiler.

ozan119 bunu beğendi.
  4. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Bende senin gibiyim kardeşim belkide aynı yaşlardayızdır bu durumun düzelmesi için sadece dua ve etrafımdakilere melek gibi davranarak az da olsa aştım.

5. izmirli umut

izmirli umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafik
    Yer:
    izmir bornova çamdibi
    doktora git ....

6. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    arkadas cevren aptaldir buyuk ihtimal sorun sende degil aptallarla takila takila sende kendini aptal gibi hissetmeye baslamis olabilirsin kizlar konusundada soyle dusun benim durumum senden daha kotu siniftakiler biyikli en azindan senin gozune kestirebildigin kestigin falan kiz vardir bizimkiler biyikli diyorum ya :D bide evden okula okuldan eve diye yakiniyosun ama durumu boyle olan tek sen degilsin 1 milyon bilmem kac ogrenci ayni durumda inan bana ve senin sikayet ettigin yasam bir baskasinin hayali olabilir! :D

7. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Pilli bitmis :)

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    içinden konuşmak gelmiyorsa konuşmazsın. bende çok konuşan biri değilim az öz konuşurum bu benim o sensin diğeri çok konuşur önemli olan ne konuştuğundur. kendini geliştirmek için çaba sarfedeceğin alanlar olmalı hiçbirşey yapmazsan hiçbirşeysindir bu dünyada bi arkadaşımız tiyatro demiş başkası müzik, spor der. kendin için birşeyler yap ortak ilgi alanların olduğu insanlarla daha fazla şey paylaşabilirsin buda konuşacak konu bulmanı sağlar... boş boş konuşmaktansa bu daha iyidir.

9. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Depresyon değilde bana şöyle geldi
    Pc başında fazla zaman geçiriyorsan büyük ihtimal ondan bilgisayar insani hisleri baskılıyor bende eskiden acayip espiriliydim ortamlarda güldürürdüm milleti 2 yıl pc ye takıldım dışarısı garip gelmeye başladı yürümeyi bile unuyor insan yani senin sorunun asosyallik olabilir kafana takma çözüm istiyorsan bilgisayarı azaltıp dışarıda zaman geçiriceksin

Sayfayı Paylaş