Hayaller.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aLptekinOsman tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba ben 18 yaşındayım. Benim 2 büyük hayalim var 1. si Dünya Boks Şampiyonu olmak, 2.si ise Survivor'a katılmak. 2. si daha küçükmüş gibi görünebilir fakat survivor'a gitmeyi gerçekten çok fazla istiyorum. Fakat benim sorunum şu, ben 4 yaşımdan beri astım hastasıyım ve sabah akşam düzenli ilaç kullanmak zorundayım. Yalnız bu hastalığımın spor yapmama bi etkisi olmuyor. Muaythai maçlarına kickboks maçlarına vs.vs. gittim hele muaythai maçlarındaki kadar hiçbiri zor değil ve maçları iyi bir şekilde yapıyorum. İçimde hep bi spor yapma isteği var. 7-8 yaşımda Rocky filmlerini izler, daha sonra şakısını açıp gaza gelip şınav falan çekerdim. Yani diyeceğim ben spor yapmadan yaşayamam.

Acaba bu düzenli ilaç kullanmam yüzünden Survivor'a katılmama gibi bi durum olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum. Survivor'a gitmeden önce check-up yapıyorlar falan yani çok sağlıklı olman lazım. Fakat bana bu hastalığım yarışmalarda yarışmam engel değil ve çok çok iyi bi performans sergileyebileceğimide biliyorum. acunun sitesinden baktım ama sağlık koşullarını göremedim. Tekrardan yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum.

2. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Survivor 'a gidip ne yapacaksın dostum ? Görmüyor musun milletin diline sakız oluyorlar, rezil oluyorlar. Ayrıca orda düzgün beslenemeyeceğinden ve antrenmanların sınırlı olacağından çok hacim kaybedeceksin.

doxux bunu beğendi.
  3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    araba kazanıyorsun 500 bin TL kazanıyorsun birinci olursan olmasan bile film ve dizilerde oynama imkanın oluyor bir sürü hayranın oluyor rezillik durum yok bende katılsam mı düşünüyorum ha herkesin sevmeyeni var zaten onlarında ne düşündüğü yarışmacıların umrunda değil

neverbackdown. bunu beğendi.
  4. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Balboa hem sana katılıyorum.
    Hemde ben zaten oraya ün para için gitmiyorum. Tam bana göre bi yarışma. Zaten böyle doğada kurtulma aç kalma gibi programlarada ilgim var.
    İçimdeki survivor isteğini bilemessiniz :D

5. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    S
    Sen o adada kaybedeceklerini düşünmüyorsun sanırım ? Şayet güzel bir vücudun varsa veda edeceksin ona. Ve buna değmeyeceğini düşünüyorum şahsen.

6. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Herkesin kendi düşüncesi kardeşim. Benim gibi katılmak isteyende var senin gibi çok saçma olduğunu düşünende var. 4 ay boyunca orda aclikta zorlukta yarisiyorsun bide kazandinmi off bundan iyi kazancmi olur. [Maddi olarak dusunmeyin.]

7. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Seni üzmek istemem ama hastalığın muhtemelen sorun yaratıcaktir zorlu bir yarışma olduğu için risk almak istemeyeceklerdir diye düşünüyorum.Ayrıca survivor in kazandirdiklarina ve kaybettirdiklerine bakınca buna değicegini düşünmüyorum.1. Hayalin çok daha güzel ona yonelip survivordan kazancaginin cok daha fazlasini cok daha güzel bir sekilde kazanirsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OttomannSlapp bunu beğendi.
  8. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    yaşın genç sanırım türkiyede azimle çalışırsan bir dalda şampiyon olabilirsin dünyayı bilemem :) sörvayvır dediğin türkiyede olan fakirlerin yaptığımı yoksa yabancıların yaptığı gerçek sörvayvır mı

9. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Survivor başvuru formunda yazıyor sürekli kullanması gereken ilaç var mı diye. Kullanıyorsan almazlar.

Sayfayı Paylaş