Hasta olunca emeğim boşa gidiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve atahan224 tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Ne zaman ciddi anlamda kilo almaya başarı elde etmeye başlasam nedendir bilmem hasta oluyorum ve cidden abartmıyom çok hızlı bi şekilde büyük kütle kaybı yaşıyorum inanması zor ama 76 kg geliyoken 1 haftada 72 gelmeye başladım ve artık bu olay sabrımı zorlamaya başladı bırakma derecesine geldim zaten zar zor gelişiyorum... bu arada 1 yıldır yapıyorum ve bu olaylardan dolayı 1 yıl yapıp gelişme yokmuş gibi gözükmesi moral bozucu oluyo. Var mı böyle sıkıntısı olan aranızda

2. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    bu konu gibi öbür 2 konu hatayla açılmış olmalı ben kendim açmadım yani silinebilir

3. volvol3434

volvol3434 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    valla kardeşim ben yaşamadım ama durumunu düşününce gerçekten kötü bir durum 1 yıl yap hiç yapmamış gibi görün ayna karşısında adama koyar soğur insan ama iyi yanını düşünsene en azından eklemlerin 1 yıl öncesine göre daha sağlam daha sağlıklı daha zindesin iç organların takır takır çalışıyor görüntü yok eyvallah ama içten daha sağlamsın geçen yıla göre buda en azından motivasyonunu arttırır umarım

atahan224 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş