1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

harunyahyayılmaz yaş 16

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve YAHYA tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    hayır gerek yok, bizde de biraz hata var..sonucta bu kemik yapısına bu yaşın gitmedigini dşünmek cok normal...ondan inanmamakta ısrar ettik..arçelikte çalıştıgını söylemişsin bir yazında...belki bayadır orda çalışıyrsan, ne bileyim birşeyleri kaldıra kaldıra belki hafiften de olsa alt yapın olmuştur...ama sana şunu söylemeliyim ki, elinden birisi tutarsa senden güzel birşeyler cıkabilir...sen çikolata ve bisküvi yiyerek bu vücudu yaptıysan helal olsun sana...çok ince kemiklerinin oldugnu söyleyemem, ama güzel bir görünüm yakalayabilirsin...aslında istanbul da oturuyorsan git hakan gümüşün salonuna veya fikret çaylak ın salonuna gonlar hamdullah aykutlu ile de kankalar...kendini gösterirsen sana yardım edebilirler...gerçi bu zamanda kimseye de güvenmek pek dogru değil, ama yine de biraz umutlu konuşmayı istiyorum...çalışma azmin için kutluyorum seni...eger bu sporda hırslı olursan, kısa zamanda kendini bambaşka birisi yapabilirsin...

YAHYA bunu beğendi.
  2. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendimi arnold görmüyorum zaten öle bii havam da merak etmeyin evet istanbulda oturuyorum b.paşada çalıştığım salonda belediyenin evet hırslıyım çünkü bu benim hayalimdii artık hayatımın parçası olmakta çıktı hayatım diye bilirim çünkü sabah 8 akşam 20,00 kdar çalışıyorum bu arada 10 aydır arçelikte çalışıyorum iyi olmak istiyorum iyi insanlarla da tanışmak aama şu var ben bu spora başladığım ve ilk buspru yaptığım gün nasıl heycanlı ve umutluysam şimdidide her antremanda öyleyim

hakan gümüşün salonuna veya fikret çaylak ın salonuna gonlar hamdullah aykutlu ile de kankalar...kendini gösterirsen sana yardım edebilirler... acaba bu isimlerden hangisinin salonu bana yakındır öğrenebilirmiyim ayrıca yorum için saolun sizinden aldığım buyorum beni çok daha mutlu etti çünküü benim hayatım genç olmama rağmen sadece iş ve spor çünküü benim ançak bu kada rzamanım var

bide diyim ben hiçç ek besin kullan madım çünküü ne onlara vericek kadar param ne de onlarıı ala bileceğim kişi yada yerleri biliyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2008
  3. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    Yahya, sana tavsiye edecegim bir marka var su anda ama ben Turkiyede yasamadigim icin nerelerde bulabilecegin konusunda bir fikrim yok.

MuscleTech'in Nitro-Tech Hardcore Bar urununu tavsiye ederim. Bir adetinde 30 gram protein bulunuyor. Yani antreman oncesi veya sonrasi kullanim icin cok uygun. Etkileri nedir demissin, kendine ozel bir etkisi yok antreman oncesi veya sonrasi vucudunun protein ihtiyacini gidermek icin kullanilabilecek guzel bir urun.

Bu arada ek besin kullanmadim falan demissin, benim gorusum sadece protein tozu kullanarak ve iyi beslenerek de cok iyi bir vucuda sahip olabilecegindir. Biraz daha fazla zaman alabilir ama en azindan kalici, guzel ve en onemlisi saglikli bir vucuda sahip olursun.

Son olarak da flood yapma aliskanligindan vazgecmeni oneririm:)

matiasdelgado, diez ve YAHYA bunu beğendi.
  4. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sayen d e flood un ney olduğunuu öğrendimm saol

seductive bunu beğendi.
  5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bence oldukça iyi bir vucut.forumdan alacağın bilgileri uyguladıgın taktirde bence seneye eleştirilecek birşey kalmayacak.
    işyerınde mekanik imalat dışında bir bantta çalışıyorsan sanırım senin için fazlaca yorucu olmasa gerek.

YAHYA bunu beğendi.
  6. zabazingo

zabazingo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    16 ?

Bu tarihe göre 17.yaşını bitiriyorsun ve 1 ay sonra 18'im diyebilirsin.

Spora başlamadan önceki fotoğrafını görebilir miyiz ? En azından spora başlamadan önce ölçülerini söyleyebilir misin ? Mesela biceps'lerin kaç cm idi soğuk ve sıcak olarak ?

Supplement bile olmadan, anladığım kadarıyla spora uygun olmayan beslenmenle bu kadar kısa sürede ne kadar gelişim gösterdiğini gerçekten merak ettim.

7. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    iş yerinde servise çııkıyorum evlerdekiii arızalara gidiyoruz yaş konu sunda haklısın benim hatam var kusura bakmayın

spora başladğımda çektiğim resimler vardıı başlarda 1 aylık kenn

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2008
  8. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu işi ciddi anlamda düşünüyorum yardım öneri kişi ve kurum önerileri olanlar olursa sevinirim fazla cevrem yok ve bu spor benim hayatımın bu yük çoğunluğunu kaplıyorum %50 diye biliriz %25 işi ve diğer %25 ailem biyerlere geliceklsem çalışarak gelmeyi terciğ ederim bide bii sorumvar buu yan yağları nasıı yaka bilirim

Son düzenleme: 11 Eylül 2008
  9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yağ yakımı başlıklarını okuyarak..

YAHYA bunu beğendi.
  10. Rodney McKay

Rodney McKay Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

eger abur cuburun icinde kola, gazoz benzeri iceceklerde varsa onun yerine buz gibi bi su koyabilirsin, inan bana cok soguk su ise yariyor, ben acayip kola gazoz iciyordum ve kisa sure sonra soguk su sayesinde biraktim kolayca,

bodyforumtr.com a tesekkurler!!

+ben klupte spor yaparken, antremandan 1 saat once birsey yememiz kesinlikle ve kesinlikle yasakti, yanlis hatirlamiyorsam tek izin verilen sey suydu, o da abartmamak kosuluyla

Son düzenleme: 11 Eylül 2008
    YAHYA bunu beğendi.
  11. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yahya vucudun guzel 5 aya gore normal bir gelisim dikkatmi çeken karın kasların pek gelişim göstermemiş ?
    vede bişey sorabilirmiyim başlamadan once kolun kaçtı ?
    bi fikrin varmı 1.ay 2. ay mesela

YAHYA bunu beğendi.
  12. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 36cm di şimdi soğuk 39 sıcak 41 ii gördüm karın kaslarıı nekadar uğraşsamda belirgenleşmedii sertlik kazandı karınkasıı için kg vermemii isteniyo ama daha zamanıı var ben ce soğuksu için saol deniycem ama suu hemde çokk suu şiişirmez mii yanii sporda çok fazla suu dokunmasın ama denemeden bişey diyemme tabii kusura bakma ama sen iyi diyosan ve denemişsinn işe yarıycaktır başka önerlerin d e olursa sevinirim

13. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ya poz ısınmalarıı varmışş onlar nedir açaba bilen var mı

14. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Poz ısınması derken müsabakalardan önce ayna karşısında yapılan poz çalışmalarını mı kastediyorsun yoksa podyuma çıkmadan önce kaslara yapılan son pompalamayı mı?

Poz ısınmaları neymiş, valla bende yeni öğreneceğim bu ikisinden biri değilse.

YAHYA bunu beğendi.
  15. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    5 ay inandırıcı deyil. ama omuzların iyi sayılır.

16. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben de öle duydum ama büyük ihtimalle senin dediklerinden biridir yoksa podyuma çıkmadan önce kaslara yapılan son pompalamayı mı? bu olucak sayen de öğrendim saol ... (5 ay .15 gün)

17. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bi sorum olucak bu bel bölgesini nasıl doldura biliriz yada şöle bişey söylediler zayıflama kemeri taksam işe yararmı önerileriniz olursa sevinir kg kaybetmeden sadece belii eritip yada doldura bilirmiyim

18. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    şuan iççinbukadar oldu amadaha iyi olucak saol genede omuzkonusu dikkate alıcam

19. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ii orantıı kurmuşsunda daha omuzlarıı ölçmedimm ama ölçücem şuanda 73,5kg ayrıca acaba sen bu sporu nezamndır yapıyorsun.ve hakan abiden alıntı ama ben vücuduma güveniyorum ya sen eleştirilerin için saol ama çok bilmiş konuşuyorsun umarım bu bilgin vücuduna yansımıştır

Sayfayı Paylaş