Hardline whey 3matrix

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BodyEser tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar
    Günlük yeterli proteini karşılıyorum fakat antreman sonrası whey kullanmanın bana olumlu yönde gelişme katacagını söylüyorlar.Veya pratik bir şekilde protein ihtiyacımı karsılamak için whey3matrix almaya karar verdim .
    Bu ürünü antremana gitmediğim günlerdede kullanmama gerek varmı ?
    Sorumun amacı içindeki bcaa vs amino asitleri 1 gün tüketip 1 gün tüketmemiş olacam bu her hangi bir olumsuz gelişmeye yol açarmı ?

2. technical1967

technical1967 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    antrenmandan sonra hızlı sindirilebilen bir protein almanız illaki olumlu yönde katkı sağlayacaktır . diğer günlerde bence kullanmanıza gerek yok ama diyelim ki sabah kalktığınız zaman kahvaltınızı hemen yapamayacaksınız 1-2 saat geciktireceksiniz . bu durumda whey imdadınıza yetişir ve kullanmanız yararınıza olur . ama eğer sabah kalkar kalkmaz kahvaltınızı yapıyorsanız ona da gerek yok :) . günde 1 ölçek kafi

3. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Şuanda kreatin kullanıyorum whey3matrixide sipariş verdim bunların yanına amino koymasam sorun olurmu sizce whey 3matrixin içinde 7 gr bcaa var günde 7 gr bcaa tüketmiş olacam bu yeterlimidir?
    Clean bulk yapıyorum

4. technical1967

technical1967 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon

Sayfayı Paylaş