HardLine Whey 3 Matrix / Kreatin içeriği

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Evren232 tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Evren232

Evren232 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba ,
    Fitness ile yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum ancak bunun en fazla 6 ayını düzenli bir şekilde devam ettirebildim.Yaklaşık 2 aydır bulk yapıyorum boyum 1.81 kilom 62.5 kg bu süreçte yaklaşık 3-4 kilo alabildim çok düzenli bir yeme programım var ,hiç bir şekilde bunu aksatmıyorum günlük yaklaşık 100-120 gram protein alıyorum yağ 50 gram dolaylarında karbonhidratta 350 gram fakat bunun 280-300 gramı kompleks.17 ye girmeme az kaldı , az önce hastaneden geldim karaciğerlerime ,böbreklerime ve kalbime baktırdım her şey yolunda gözüküyor.Fakat şöyle bir problemim var haftada 3 gün antreman yapıyorum ve antreman sonrası koştur koştur eve gidiyorum bir an önce 150 gram tavuk yiyebilmek için bu olay beni bir hayli bunaltmaya başladı.Bu nedenle sadece haftada 3 gün antreman sonrası 1 porsiyon(44 gram) kullanmayı düşünüyorum başlıkda verdiğim ürünü yani bunu alınca antremandan sonra eve gidip sadece karbonhidratlı yiyecekler yiyeceğim onun dışında beslenme düzenimde herhangi bir oynama olmayacak buraya kadar her şey aklıma yattı fakat ürünün içindeki kreatin yanılmıyorsam bir porsiyonda 3 gram yani haftada 9 gram kreatin almış olacağım ürünü yaklaşık 1.5 ay kullanıcağımı varsayarsak toplamda 61 gram kreatin almış olacağım 2 aya yakın bir sürede bunun böbreklerime herhangi bir zararı olur mu ? günde 3-4 litre su içen biriyim böbreklerimde herhangi bir birikme olur mu ?
    Teşekkürler..

2. Evren232

Evren232 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yardımınızı bekliyorum farkındayım biraz uzun olmuş

Sayfayı Paylaş