HardLine Whey 3 MATRİX

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 313
    63,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 138
    27,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 46
    9,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 295 üye.
  1. Alpertun767

Alpertun767 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Göbek yağlarını eritmekte bu ürün etkili olurmu yoksa başka markayamı bakmalıyım.

Bir yerde Whey protein İsole yazanı almak lazım demişler.Onda %90 üstü protein diğerlerinde %30-80 arası yazmış ama bu üründe %35 diyor. Çok düşük değil mi?

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Izole protein orani 30%dur. Toplamda protein orani 80%. Geri kalan cozulmus amino asit yag ve kh.

Gobek yagi eritmrk kolay degildir. Her seyi dogru yapmayi gerektirir. Beslenme antreman zamanlama vs. Bunlari dogru yapmadan yag yakici takviye kullanmak hicbir sonuc vermez .paranizi carcur etmis olursunuz.

Protein tozu gobek yagi eritir mi diye sordugunuza gore bu konularda henuz yeterli bilgiye sahip olmadiginizi ve takviye kullanacak seviyede olmadiginizi dusunuyorum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Alpertun767

Alpertun767 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Esasında benim durumum biraz farklı.

180 boy 68 kilo.
    İş dahil hareketli yaşam.
    Çok profesyonel olmasada hergün yüzüyorum.Kardio konusunda iyi yükleniyorum aslında.

Daha önce buraya da konusunu açtığım şekliyle dizlerimden sakatlanıp 2 ay yatış yapınca bu zayıf vücutta göbek dışarı çıktı :)

Şimdi birazda yumuşak şekilde kaldı böyle.
    Koladan çok oldu aslında.Ve kolayı cipsi çekirdeği bırakıyorum.Şekeri tatlıyı çikolatayı minimize ediyorum.

Bunun yanında yüzmeye yeniden başladım ama farketmedi yani göbek kaldı böyle.Kilomdan 4 kilo eksildi halbuki.

İşte bu durumda protein,protein tozuna yöneldim. Kilo alan bünyem hiç olmadı.Eski ölçülerime dönsem kalırım.

Bu durumda protein tozu destek olmuş olmaz mı? Hangi markayı önerirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.

4. talhagokce2

talhagokce2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    180 boy a göre 68 kilo az bir deger bende senin gibiydim inan bana suan 65 kilodan 77+ kontrollu bi sekilde ciktim tabiki vucudumda yaglanma var ama ona gorede kas kutlem artti hardline whey zone oneririm %40 karbonhidrat %60 protein sana yarar yada pro gainer kilo alman icin sporla ve kontrollu karbonhidrat alimiyla cok iyi bir sonuca ulasirsin

5. DumbellMeister

DumbellMeister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çikolatalının tadı berbat sakın alma

6. Alpertun767

Alpertun767 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Karbonhidrat'ı kilo almak için kullanmayı gözüm kesmiyor.Söylediğin gibi kilom az ama göbekte yağ oluştu sakatlık döneminde.Kilo almaktan ziyade önce yağlarımdan kurtulmam lazım.

Araştırmalarım sonucu geldiğim nokta;

Yüzerken daha fazla enerji açısından antrenmandan 1-2 saat önce Karbonhidrat tozu,

Kaslara kazanç sağlama ve yağları da yakma açısından antrenmandan sonrada Whey Protein,

almayı düşünüyorum. Doğrumu düşünüyorum arkadaşlar.

Dipnot:Kas yapma veya kilo alma amacım yok.Sporsa spor.Düzenli olarak yüzüyorum zaten.Sakatlıkta oluşan şu göbekten kurtulma amacındayım.

7. orlando_88

orlando_88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    adana
    Slm bende dün aldım artı BCAA matrix le salondaki hocam b..k dedi boşuna para vermişim siz ne öneriyorsunuz diorum ben soledim diyip duruyor araştırdım bana en iyisi bu gbi göründü içindeki artı creatinle falan

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. FİTNESS™

FİTNESS™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Mersin
    Bende almayı düşünüyorum fakat gerçektende en fazla satılan protein tozu bu

9. AssassinsCreed

AssassinsCreed Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    İlk çıktığı zaman ki fiyatına bak şimdi ki fiyatına bak arkadaş bu ne ya 2 kat olcak yakında saçmalıktan başka birşey değil

10. FINCHER

FINCHER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben d yeni başladım 1,65 boy 60 kg yim. Kilo ve hacim kazanmak, kasları geliştirmek istiyorum. Tavsiye eder misiniz?

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bu markaya herkes çok önyargılı yaklaşıyordu hep te öyle oldu. kullanıp veya başka makalarla bu ürünü kıyaslayabilen tecrübeli birisi var ise özelden bilgilendirebilirmi beni. almayı düşünüyorum sonuçta para vericez kalitesizse daha iyisini alalım kullanıp memnun kalan varsa deneyelim :/

12. odunadam

odunadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selamlar Hardline ürünlerine olan tüm önyargılara rağmen, ürünü spordan önce-sonra şeklinde düzenli kullanmaya başladım. Maksat Türk malı gelişsin. Eksiği varsa da söyleyelim düzeltmelerine yardımcı olalım. Uzun vadeli kullanıp, gözlemlerimi buradan paylaşacağım..

13. Eldoybrod

Eldoybrod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    önümüzdeki hafta spora başlıyorum, sanırım hardline'ı denicem bu sefer, önceden de kullanmıştım ama çok verim aldığımı söyleyemem, sonra on kullandım, sanki daha etkili gibi gelmişti ama tam da karar veremiyorum. şu an fiyatından ötürü hardlinea daha yakınım. ama yine de biraz araştırıcam

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    bir amme hizmeti olarak akrabama laboratuvar da bu ürünü test ettirdim

test ettirdiğim ürün Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu 2300gr - muz aromalı

lab sonucu çıkan protein oranı = %80.94
    üzerinde yazan ise %80.33

tad olarak ise muz iğrençti resmen. çok bozmuşlar eskiye göre.

15. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Her ne kadar benim için Hardline güven demek olsa da bir test sonucu paylaşırsanız memnun oluruz. Fotoğraf vs.

Onun dışında tat göreceli bir kavram olsa da Hardline'ı bu konuda ben de eleştirmek istiyorum. Gerçekten çok az aroma var ve çok demode aromalar. Artık diğer firmalar gibi yeni aromalar deneseler harika olur. Hindistan cevizi çikolata(Cocostar) vb. gibi.

Ben de vakit bulabilirsem bugün 2.3 kg whey almayı planlıyorum.

16. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Sahlepliyi dene ben hayran kalmıştım. Sütle yapınca bildiğin sahlep gibi oluyor, yani en azından bizimkiler fark bulamamıştı :)

Güç aşkı bunu beğendi.
  17. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hocam tamamdır sahlepli alıyorum o zaman, myprotein impact mocha da aldım inidirimli gördüğüm için ama yine de hardline alacağım bugün yarın. Fakat sahlepli suyla nasıl onu bi netleştirelim en önemlisi su:) Yorumunuzu bekliyorum.

Bu arada sizinkiler farkı anlamadı derken baya sıcak sıcak pişirdiniz mi tozuo_O Çok merak ettim sonuç iyi olduysa.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar lütfen şu ürünün hakkını verin gerçekten çok üzülüyorum Hardline hakkında kötü bir yorum okuyunca. İçinde dünyanın en pahalı iso proteini bipro var. Dünyanın en kaliteli creatini olan creapure var. Hidrolize whey var. Tadı da çikolatalası çok başarılı, çileklisi ise başarılı denebilir. Çileklisi çok hafif. İçtiğim en hafif toz olabilir, tatlandırıcı ve aroması çok az.

Yani artık bırakalım yerli malı neden bu kadar pahalı muhabbetlerini. Adamlar defalarca söyledi bizde hammaddeyi yurtdışından alıyoruz bu yüzdn fiyatı daha fazla indiremiyoruz diye. Ki şu an optimum gold 299 lira iken bu ürünün fiyatı oldukça uygun. Kaldıki optimum bu üründen iyi değil. Bugüne kadar forumda üyeler tarafından yaptırılan/yapılan hiç bir labaratuvar testinde de Hardline hakkında menfi bir yorum duymadım. Yani ben Hardline çalışanı da değilim yanlış anlamayın. Fakat bu denli kaliteli hammadde kullanması, bu kadar güzel ambalaj tasarımına sahip olması, bu kadar müşteri ilişkileri iyi bir yerli firmanın yıllardır bazı şahıslar tarafından haksız olarak eleştirilmesine üzülüyorum hepsi bu. Bizim salonda 18-19 yaşında Hardline un abi diyen çoçuklar var. Benimde eleştirdiğim noktaları var yok değil. Ben aroma skalasını yeterli bulmuyorum. Eminim ek maliyet getirecektir her eklenen aroma fakat yıllardır bu sektörde olan bir firma için çilek muz çikolata çok demode ve yetersiz. Artık daha yenilikçi aromalar yapmaları gerekiyor: Sahlep, damlasakızlı muhallebi, cocostar, petibör vs. tarzı. Optimumda yanlış bilmiyor isem 18 19 aroma çeşiti bulunuyor.

18. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Suyla da güzel oluyor ama suyu çok koyma. Ben suyu az koyup mikser ile karıştırıyordum evde. Gerçi ağız tadı belki daha seyreltik seversin. Sütle ısıtmadan tadına baktırmıştım. 2-3 kere de süt, yulaf ve kuru meyve ile karıştırıp sütlaç gibi yemiştim.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legolas246 bunu beğendi.
  19. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    saleplisi gerçekten çok güzel. iyi bir seçim olur :)

legolas246 bunu beğendi.
  20. FENBERO

FENBERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bir sorum olacaktı bu whey hakkında saç dökülmesi yapıyor diyorlar ne kadar doğru bilgilendirirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş