Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve supplementler.com tarafından 2 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    hl vitmin.png

Ürünü İncelemek İçin Tıklayın!
    Hardline Vitamin Mineral Nedir?

Hardline Vitamin Mineral birçok farklı vitamin ve mineralden oluşan bir üründür.

Hardline Vitamin Mineral 12 farklı vitamin 9 farklı mineral içeren bir üründür

Günlük tempolu hayatımızda yeteri kadar beslenemediğimiz ve git gide düşen besin kalitesi yüzünden Hardline Vitamin Mineral günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olabilir.

Spor yapan kişiler servis miktarını arttırabilirler.

HARDLİNE VİTAMİN MİNERAL (120 TABLET) BESİN DEĞERLERİ:
    Hl viTAMİN besin değer.png

2. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bu ürünü almayı düşünüyorum, kullanıcısı varmı forumda?

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
  4. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ulaire dedigi gibi vitamin tarzı konularda daha iyi markları tercih etmek önemli bu yuzden nature's supreme kullanabilirsin bende kullanıyorum.

5. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
  6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hocam ben kullandım toplam 90 tablet. Hatta supplementler.com en üstteki yorum da bana ait.

Ürün başarılı yalnız içeriği çok güçlü. Her markanın multivitaminini kullanmışımdır, bunun kadar sindirimi zor olanı görmedim. Yemeklerle birlikte tüketin ve mutlaka iki bardak su için. Gerçekten zor sindiriliyor. Ağıza tadı gelebiliyor. O da çok rahatsız edici.

Fakat içerik olarak da inanılmaz iyi. Excel tablosu üzerinden içerik kıyaslaması yapmıştım ben tek tablet üzerinden en iyi ürün olabilir.

ftck bunu beğendi.
  7. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Genel olarak tablet formda ki takviyeleri (vitamin, mineral vs.) yemek içerisinde tüketiyorum. Yemeğin ortasında atıyorum 1 bardak suyla alıyorum ardından yemeğe devam ediyorum. Takviye olarak aldığım şeyleri böyle alıyorum ve vücut ona yemekten gelen bir içerik gibi davranıyor. Tedavi edici tüketim periyotlarına, takviye edicilerde (yemek öncesi, sonrası, aç, tok vs.) uymuyorum. Bazı kaynakların (bakır, çinko, demir, magnezyum vs.) gıdalardan gelmediği sürece emiliminin düşük olduğuna ve verimli olmadığına dair bilimsel sonuçlarda bulunuyor. Böyle tüketmeyi hem seviyorum hem verimli buluyorum.

Ürüne gelince genel olarak iyi ve extra içeriğide benim beğenimi kazandı. Güzel bir takviye olacağını umuyorum.

legolas246 bunu beğendi.
  8. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Tamam hocam bu ürün tam sizlik o zaman sorun yok. Ben bazen kahvaltı yapmadan ya da çok az kahvaltıyla kullanmak zorunda kalıyordum, çok ızdırap oluyordu.

Ürünü bir tek animal pak ile kıyaslamadım, eğer ondan da iyiyse şu an piyasanın en iyisi denebilir.

ftck bunu beğendi.
  9. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Animal pak gerekli gereksiz herşeyi yüksek dozda koymuş, %4500 oranla vitamin koymanın anlamı yok, vücuda eksik verilen şeyler gibi fazla verilen şeylerde sıkıntı oluyor. Mesela çok değerli omega yağlarının fazlası inflamasyona sebep oluyor. Fazla vitaminlerde vücut için ssıkıntı. Her şeyin orta kararı iyidir. Bu ürün benim için "bingo" oldu.

legolas246 bunu beğendi.
  10. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Animal pak için kürlü sporcular için vazgeçilmez tarzı bir şey okumuştum ne derece doğrudur bilmem
    Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bırakalım onlar için olsun, servis başına 11 kapsül ve ihtiyacın 5-10-40 katı içerik var.

Sayfayı Paylaş