Hardline protein tozu hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve doqukant tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. doqukant

doqukant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni çıkan 3matrix ürününü almayı düşünüyordum fakat hocalarım genel olarak onlar patates içindeki değerlere inanma tarzı yorumlar yaptı. sizce böyle bir ihtimal söz konusumudur. hiç paranı ziyan etme nitrotech veya weider al dediler. etrafıma baktıgımdada hardline hiç kullanan görmüyorum. bu yorumlar dogrumudur ?

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Sence firma böyle bir risk alır mı? biri gitse test yaptırsa değerler yanlış çıksa al başına belayı.

3. doqukant

doqukant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kısmı mantıklı gelmiyor tabiki yazanlar dogrudur ama teoridekiyle pratikteki bazen tutmuyor. Değerlerine bakıcak olursak 3matrix gayet iyi bir toz ama kimse neden kullanmıyor bunu merak ediyorum genel olarak weider ve nıtrotech ön planda bide optimum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:14 ----------

bcaa glutamin bir çok değerine bakarsak gayet yüksek peki weider kadar nitrotech kadar etki gosterirmi ? kalitesi nedir ? yazan değerlerin dogru olduguna inanılsa satış patlaması yaşar diye düsünüyorum.

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Henüz yeni piyasaya sürüldü, bir anda patlamasını beklememek lazım, weider nitrotech optimum vs yıllardır isim yapmış markalar olduğu için genelde insanların tercihi o yönde oluyor ama hardline matrix 3 ün onlardan kötü olduğunu düşünmüyorum. değerlerin yanlış yazılması gibi bir durum olamaz.

5. doqukant

doqukant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar vakit geçsede daha iyi içeriğe sahip olsada tutulacağını pek sanmıyorum açıkcası bende 2 gundur dusunuyorum 3matrixmi nitrotecmi alsam diye ama sanrm nitrotech alacağım.

Sayfayı Paylaş