Hardline progainer 5000mg muzlu mide bulantısı

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve themy tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. themy

themy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar ben 3 gün önce hardline progainer 5000mg muz armomalı sipariş ettim sütle içince spordan önce azcık mida bulandırdı spordan sonra yarısını dökmek zorunda kaldım suyla içtiğimde spordan önce mida bulantısı yapmadı ama 500mlnin 400mlsini rahat içtim 100mlsinde zor içebildim nasıl daha kolay içilebilir mide bulantısını nasıl atlatabilirim bide süt yerine suyla içsek aynı faydayı görürmüyüz ?

2. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Süt ekstradan fayda veriyor ve güzel oluyor diye tercih ediliyor sanırım. Su ile de içildiğini biliyorum ama. Dostum fondip dene gene aynısı olursa yavaş yavaş iç.

3. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Spordan önce süt alınmamalı diye biliyorum . Ayrıca spor sonrası iç bence

4. nilüfer sipahi

nilüfer sipahi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    bu markada genelde içilmesi zor ve mide bulantısı yapıyor diye bir sürü yorum okudum bir site ama asıl kullananlara sormak lazım diye düşünüyorum. Bunları kullanmadan da aslında istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. İmparator iskenderin zamanında protein tozu mu vardı... Sparta egzersizleri nedir bilir misiniz?

5. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü başarılı bulmuyorum. Karbohidrat içeriğinin yaklaşık 60%'ı basit şekerden oluşuyor. Başka bir deyişle, dekstroz ve fruktoz oranı çok yüksek. Ayrıca protein içeriğinin bir kısmını da soya proteini oluşturuyor. Mide bulantısı ile ilgili olarak ise, muz zaten aroma olarak şekerli bir tad veriyor. Üzerine bir de yoğun miktarda basit şeker içeren tozu karıştırınca sütle içiminin ağır olması normal. Ben muzlu toz tüketmiyorum. Gerçekten yorucu ve mide bulandırıcı olabiliyor. Çikolatalı tozlara yönebilirsiniz. Ben çikolatalı aromalı tozları vişne suyu ile karıştırıp alıyorum. ON Serious Mass, Dymatize Super Mass, Twinlab Fuel Gainer'in çikolata aromalarını vişne suyu ile çok rahat içebilirsiniz. Keza süt ile içimleri de oldukça rahat. Hardline ProGainer'in çikolatalısını denemediğim için yorum yapamayacağım. Ancak bu söylediğim 3 gainer 100% kompleks karbohidrattan oluşuyor. Vişne suyu ile aldığınızda da, hem basit şeker hem de kompleks karbohidrat ikilisini güzel miktarda almış oluyorsunuz. Bununla birlikte, en nihayetinde sorun midenizin hassasiyeti de olabilir. Porsiyonu bölerek ya da yoğunluğunu azaltarak içmeyi de deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

6. CompLex1Life

CompLex1Life Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben çikolatasına başladım. Öyle 500 ml süte 5 ölçek atıp içersen tabiki miden bulanır. ben 2 ye bazen 3 e bölüyorum. 2 ölçek 200ml süt, 3 ölçek 300ml süt gibi

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

Sayfayı Paylaş