Hardline Nutrition Analiz Sonuçları

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve serhat keçeci tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. NcpFzlAkn

NcpFzlAkn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    denizci
    Yer:
    çanakkale
    2 gündür 31 sayfanın tümünü okudum ve hemen hemen hardline karşı bütün ön yargılarım gitti kafamdan ve şimdi onca insanın hardline kötülemesini aldırmadan hardline whey 3 matrix almaya karar verdim ve oda stok kalmdığı için sipariş veremedim sizden bir ricam olacak Serhat bey zahmet olmazsa 3 matrix in analiz raporlarını görme şanşımız varmı şimdiden teşekkürler Serhat bey

2. apocam

apocam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hiç hardline sitesinden kendiniz alışveriş yaptınız mı? ben supplementler.comdan alıcaktım fakat orada 70 ve üzeri kargo bedava ve benim alacağım 69tl. hardline kendi sitesinden alıcam herhalde sorun olmaz orda 40tl ve üzeri kargo bedava diyor?

3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Neden sorun olsun, tabiki alabilirsin.

4. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba, ürünü kullanırken herhangi bir yükleme gerekmiyor. etiket üzerinde belirtildiği şekilde kullanabilirsiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:59 ----------

Değerli forum üyeleri, yaklaşık 1995 senesinden beri içinde bulunduğum sektörden ayrılarak turizm sektörüne geçiş yaptım. Artık sektör ve camia ile ilişkimi kesmiş olmamdan dolayı sizlere vereceğim cevapların güncel ve gerçekçi olmayacağını düşünüyorum. Bu yüzden yıllardır yazdığım cevapladığım sorularınıza artık yanıt veremeyeceğimi bildirir bundan sonra ürünlerle ilgili soru ve sorunlarınızı firmaya yöneltmenizi rica ederim.
    Bu güne kadar göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Serhat Keçeci

uzk, Reha, Aranel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    yeni ürünlerinizde tatlandırıcı olarak kullanılan ve sağlık üzerine negatif etkileri kanıtlanmış olan lakin daha önce firma tarafından ısrarla savunulan aspartam'dan vazgeçilmesi iyi olmuş,

ve yeni ürünlerde ''aspartam içermez'' diyede özellikle vurgulanması ise bi önceki savunulan aspartamda hata yapıldığınında sağlaması olmuş oluyor...

artık alınabilecek suplementler arasına girdi gözümde...

Son düzenleme: 16 Mart 2013
  6. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Whey 3 matrix kullandım evet güzeldi memnun kaldım fakat whey harici bir de komplex blend protein bekliyorum sizden bi syhtha-6 gibi mi myofusion gibi. çünkü blend proteinlerin whey e göre daha fazla gelişim sağladıgına dair bir kaç makale okumuştum.

7. beyhes

beyhes Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul

Piyasadan %100 whey etiketiyle satılan ürünler %100 whey değil. Bu ürünlerin etiketleri tüketiciyi aldatmaya dönük.

%100 WHEY - PROTEİNLER - HARDLINE NUTRITION so ?

8. HasanB

HasanB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selam arkadaşlar.hardline nutrition power pro 3500 gr ürünü almak istiyorum. ürün hakkında eksiğiyle artısıyla bilgisi olanlar var mı acaba? şimdiden teşekkür ederim.

9. coombo5

coombo5 Guest

Merhaba Serdar Bey, ürünlerin helal sertifikası sitede belirtilmiş yalnız hangi ürünler olduğunu gözükmemektedir. Ek 1 Ek 2 Şeklinde yazmaktadır. Bu dökümanları paylaşabilmeniz mümkün mü ?

Sayfayı Paylaş