Hardline Nox2

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bodygym tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tesekkür ederim yorum icin. Siz Amino FX kullandiniz mi yoksa icerige bakarak mi süper dediniz? Gecen gün almak istedim onu, ama stokta yok dediler.

2. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ben de bu ürünü kullanmaya basladim. Üstünde B1 vitamini ile birlikte alinmasi tavsiye edilir yaziyor. Performansi denemek icin 1. gün yarim doz aldim, pek etki etmedi. Sonra dün ve bugün tam doz aldim, ama nasil anlatayim "Pump" etkisi yaratmadi. (Bir ara L-Carnitine ile cok iyi Pump etkili antremanlar yapiyordum) Fazla yorgunluk yoktu calisma sirasinda ama tekrari veya kilolari artirmada bir etkisi olmadi. Bu nedenle B1 vitamini ile denemeye karar verdim. B1 vitaminini bu amino asitle birlikte spordan yarim saat önce mi icelim?

3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    zaten benim anlatmaya çalıştığım şey 'pump' etkisi değildi. bu ürün, gücün devamlılığını sağlıyor, son set bittikten sonra evet bir set daha yapabilirim diyorsun. 2-3 kullanımla ağırlıklarım arttı demek pek doğru olmaz zaten. bu ürün sayesinde soğuma setlerini, ki genelde triple drop set şeklinde 3 aşamalı yapıyorum, gayet güzel sonuna kadar götürüyor. eskiden tek set soğuma yapardım onları bile uzattı :)

4. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Eğer beslenmen b vitamini açısından zengin değilse en basitinden mesela bol pilav yiyemiyorsan pilavda b vitaminleri bolca bulunur ki zaten spor yaptığımız için bize daha da gerekli ben '' B Compleks '' vitamin desteği aldım her eczanede bulunuyor ben solgarın ürününü aldım içinde 50 tablet var bitkisel fiyatıda 20 tl ki bu en pahalısı yani cok daha ucuza da var.Sabah kahvaltıdan hemen sonra 1 tablet alınması günlük b vitamini ihtiyacını karşılıyor.İçinde tüm b vitaminleri bulunuyor.Bakmak isterseniz buyrun bu siteden içeriğine bakabilirsiniz

http://www.solgar.com.tr/products.aspx?type=alone&code=4E3CD357-84DF-44C8-83D6-1CFD82218E43

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bana göre, 'bemiks c' fazlasıyla iş görür.

6. pamirss

pamirss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya herkez ben bir pump hissetmedim ama güç artışı oldu diyo o zaman pump nasıl olmuyo biraz saçmalık gibi geldi yada ben pump etkisinin anlamını bilmiyorum

7. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    arkadaşlar bu ürün metabolizmayı hızlandırır mı?

8. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ürün kilo aldırmasın karbonhidrat var içinde

9. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    assaulta göre daha etkili olduğunu söyleyebilirim :)

10. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Fena içerik varmış.bu üründe hardline a bi ısınamadım fiyatlardan dolayı ama bu ürün ilgimi çekti.denemeye değer gibi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Kralor005

Kralor005 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hardline ürünleri 5 beş Para etmez amino FX arginin ve b6 b12 vitaminleri olduğu için enerji veriyor ama pump etkisi yapmaz bide bCAA ve glutamin içeriyor bence daha çok kas beslenmesinde is görür ama pump etkisi ariyorsaniz bsn no-xplode yi şiddetle öneririm.

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar,ürünün yeni versiyonunu facebook hardline sayfasında gördüğümden beri stoklara girmesini bekliyorum,malum herkes bılır ramazanda orucla bırlıkte spor yaparım,hatta fastıng halındeyken yanı ac karnına ıdman yaparım(ezan okunur pre workout alır 15 dakıka sonra ısınmalara baslar 15 dakıka sonra ıdmana gecerım).Bu ramazanın pre workoutu olarak hardlıne nox2 nın yenı versıyonunu tercıh ettım.Urunun sıparısını az evvel verdım ve konuya mesaj atmak ıstedım.Supplementler konusundakı fıkırlerımı bılenler ne kadar az kullandıgımı bılerler,bıunun avantajı olarak kullandıgımda acayıp tepkıler alabılıyorum,ozellık bu tarz pre workout urunlerı az kullannalar ıcın farklı tepkıler yaratabılıyor tabı eger ıcerıgındekı maddeler dogru ıse :) Malum ulkemızdekı urunlerın cogu export(ıcerıgı azaltılmıs veya degıstırılmıs)Urunun performansını elıme geldıgınde once ramazan dısında nasıl etkı ettıgını daha sonrada ramazanda orucla beraber nasıl etkı ettıgını konuda yazacagım herkese tekrardan selamlar,saygılar ıyı sporlar.

Sayfayı Paylaş