hardline lcarnitin mi yoksa solgar l-carnitine mi daha etkili

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bird1 tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba, Bana yardımcı olursanız sevinirim. !.67 boyunda 60 yaşında bir bayanım. Spora başlamak istiyorum, sabahları 50 dak. kardio. Hangi markayı önerirsiniz, hardline mı solgar l-carnitine mi önerirsiniz? Lütfen cevap yazınız.

2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    solgar ürünleri hakkında tam olarak bilgim yok hardline ise fena değil ama yaşınız itibariyle bir doktor tavsiyesiyle hareket etmenizi öneririm düzenli ve yağsız beslenerekte sorunu halledebilirsiniz ağır kardiyo antrenmanları kalbinizi yorabilir.doktorla görüşürüzmenizi öneriyorum

3. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam ben ilk l-carnitin deneyimimi hard line ile yaptım bence gayet güzel ürün ama
    bende arkadaş gibi doktor tavsiyesiyle kullanın derim çünkü aşırı kardio çalışmasında bana çarpıntı yapmişti dikkat edin derim bence.

4. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ''Arkadaşlar merhaba, Bana yardımcı olursanız sevinirim. !.67 boyunda 60 yaşında bir bayanım. Spora başlamak istiyorum, sabahları 50 dak. kardio. Hangi markayı önerirsiniz, hardline mı solgar l-carnitine mi önerirsiniz? Lütfen cevap yazınız. ''

Ya pardon ben yanlış yazmışım: 60 kilo yazacağım yere 60 yaşında yazmışım. Okunca kendim bile güldüm. Ben 60 kilodayım ve 57 olmak istiyorum. Fakat o kadr zor veriyorum ki. Sabahları yürüyor. 10 dak. da koşuyorum. Fakat akşamüstü tatlı krizime yenik düşüyorum. Bu yüzden de 50 dak.lık performansım boşa gidiyour. Ne yapmam gerek?

5. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    3 kilo için vücuduna l-carinite sokmaya gerek yok, karbonhidratı azaltırsanız, 3 kilo fazlalığınızı çok kolay bir şekilde atabilirsiniz, sabrederseniz bir süre sonra akşam akşam tatlı krizi de zamanla geçer. sadece az irade işidir.

oirpata bunu beğendi.
  6. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    3 kilo için l carnitin sokmaya gerek yok ? carnitin doğal bir aminoasit. zararı yok yani vücuda sok sokma farketrmez. ayrıca doğru dürüst yağ yakıcı etkiside yok. carnitin kutularını okuyup iyi birşey olduğunu düşünmmeyin, ne yani vücutta carnitinsiz yağ parçalanmıyor mu? para tuzağı tamamen. kardiyovasküler kontrollerinizi yaptırdıktan sonra spora başlayınız efenim.( kalp ve damar kontrolleri)

7. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hay sen çok yaşa 60 yaşında diye yazınca dedimki içimden helal olsun bu yaşta bu ne azim maşşallah. bbencede 3 kilo için deymez biraz dengeli beslen karbnhidratı kes(beyaz un pilav-makarna vs) ksa zamanda verirsin bencee.

8. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    bu konuda çok bilgilisin heralde, doğal amino asitten kastın nedir biraz daha açıklık getir de insanlar bilgilensin, doğal olmayan aminoasitler hakkında da hatta.

9. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    laf sokmaya bayılıyoruz galiba :) doğdaldan kastım dışardan almaya gerek olunmayan bir aminoasit , non essensial yani. ürün açıklamalarını okuyup mucize olduğunu düşünmeyin. tekrardan söylüyorum özellikle şişirilmiş carnitin için geçerli bu. hatta ürün açıklaması okuyacak olursak lisine, alanin, arginine karnitinden daha önemli bir yağ yakıcı.

10. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Tavrınız biraz tembelce geldi. Hani hepsinin bir şarkısı var çok yiyerek zayıf kalsam diyor. Öncelikle daha spora başlamadan takviye düşünüyorsunuz bu kolaya kaçmaktır. 3 kilo vermek çok basit bir iş fakat bu kafa yapısıyla ömür boyu kilo sorunu yaşarsınız. 3 kilo verseniz birkaç ay sonra tekrar bu kiloyu alacaksınız. Gerçek zayıflama ve bunu koruma için ciddi bir beslenme bilgisi ve spor lazım. Birçok bayan yemeyerek zayıflıyor. Bilmiyorlar ki kasları eriyor göğüsler sarkıyor. Önce işin özüne inmek ve her konuda bilgi sahibi olmak lazım. 57 ile 60 arasında çok ciddi fark olacağını düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. 140 boyunuz varsa belki durum değişebilir tabi.

oirpata bunu beğendi.
  11. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

Katılıyorum. Ek olarakta karın bölgenızdekı yağlardan problem yaşıyosanız, yağ yakıcı kemerlerden almanızı tavsıye ederım. Spor'a başladıktan sonra sürekli hale getirince zaten bağimlilik yapiyor. HardLine kullandım, gayet güzel.. Fakat sizin için pek tavsiye etmiyicem. Bana kalirsa kararlilik ile herşeyi başarabilirsiniz. Başarilar

12. Marcos01

Marcos01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [FONT=&quot]Vitamins and nutritional supplements are essential for a person and these vitamins should be consumed in such a manner so that they do not harm the body. So, if you are planning to opt for nutritional supplements then do get in touch with a leading drug dealer.[/FONT]

13. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Hardline yerli olduğu için uygun fiyatlı ve profesyonel düşünmeyenler için yeterli olacak kalitede bir ürün 1000 ml sıvısını alırsanız işinizi görecektir. L karnitin ile beraber CLA kullanmanızı da tavsiye ederim.

14. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1 senede vermiştir o 3 kiloyu artık :D

topiğin ne zaman açıldığına bakmak lazım önce di mi ama

Sayfayı Paylaş