Hardline l-carnitine ne kadar sürede etki eder?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bird1 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam,
    Ben 1.67 boyunda 60 kiloda bi bayanım. Bugün sabah 40 dakika yürüme 10 dakika koşu olamak üzere toplam 50 dakika spor yaptım. ( Bugün yeni başladım) Sabah uyandım ve aç karnına Hardline likit l- carnitine içtim. Her gün böyle devam etsem ve biraz da diyet yapsam ne kadar sürede 3-4 kilo verbilrim? Ya da sizin bana bi tavsiyeniz var mı? Bi sorum daha olacak Koşu bantında koşmak ile dışarda koşu parkurunda koşmak aynı etkiyi verir mi?
    Tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum....
    Teşekkürler...

Son düzenleme: 26 Mart 2010
  2. voyager77

voyager77 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    uyguladığınız yöntem gayet iyi. Cardio sırasında yağ yakmak istiyorsanız nabzınızın yükselmemesine dikkat edin. Yavaş ve tempolu şekilde yürüyün ve koşun.
    Marka konusunda eleştiride bulunmak istemiyorum. L-carnitine yağ yakmanıza yardımcı olur yanına CLA'yı kombine edebilirsiniz. Ama bu tarz supplementler iyi bir diyetle kilo vermenize katkıda bulunur. Açık havada koşma ile koşu bandı üzerinde hamster gibi koşma arasında bana göre tek fark var.
    Açık havada koşmak kesinlikle daha eğlenceli...

3. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyeniz için teşekkürler. Marka konusunda da ne düşüyor sunuz? Hardline? Daha önce solgar2ın tabletini kullanmıştım. Yine almak için gittiğimde Hardline likit vardı, ve eczacı bunu önerdi. Sizce Solgar mı almalıydım?

Bu arada ClA nedir? Vücuda zararı var mıdır?

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş