Hardline Creapure ve Universal Creatine Powder Aralarındaki fark nedir ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Brozer tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. Brozer
  Offline

  Brozer Üye

  Katılım:
  23 Ocak 2013
  Mesajlar:
  8
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  13
  Merhaba;

  Bu iki kreatin arasında bi fark var mıdır ? Varsa nedir ? başlayalı 5 ay oldu 2 aylık zorunlu bi aradan sonra tekrar başladım ve kreatin almayı düşünüyorum.araştırdığımda alınması gereken kreatinin Monohidrat ve % 100 olmasıa dikkat edin gibi şeylerle karşılaştım. ve bu iki markayı buldum.
  Sizce hangisini almalıyım konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?
   
 2. Brozer
  Offline

  Brozer Üye

  Katılım:
  23 Ocak 2013
  Mesajlar:
  8
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  13
  İlginize teşekkürler.çok yardımcı oldunuz
   
 3. Hardline Nutrition
  Offline

  Hardline Nutrition Üye

  Katılım:
  13 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  3
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Merhaba,
  %100 Saf mikronize kreatin monohidrat içerir
  Güç ve kuvvet artışına
  Yağsız kas kütlesi oluşumuna
  Enerji patlamasına
  Protein sentezine
  Artan ATP sentezine yardımcı olur

  Dünyada %100 saf Mikronize Kreatin monohidrat üretebilen tek firma ALZCHEM dır. ALZCHEM firması kendi geliştirdiği bir üretim yöntemi (CYANAMIDE ROUTE) ve kendi patenti , (cf.us patent 5,719,319) ile en yüksek kalite, sağlık ve güvenliği garanti eder. Creapure ürününde hiç bir yabancı madde tespit edilememiştir.

  Alman üretici ALZCHEM firmasının üretmiş olduğu Creapure, Türkiye’de HARDLINE NUTRITION markasıyla piyasaya sunulmaktadır.
  Kreatin insan vücudunda karaciğer ve böbrekte, üç temel amino asitin (arjinin, glisin, metionin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda oluşan doğal bir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya yardımcı olmaktır. Kreatin kasların gerçek enerji kaynağı olan ATP nin (Adenosine triphosphate) miktarını artırmaya, dolayısıyla kreatin takviyesi gerçek bir güç artışı sağlamaya yardımcı olur.Antrenman sırasında, sürekli olarak ATP üreten tek madde olması nedeniyle, Kreatin gerçek güç performansı artışı sağlayan tek sporcu gıdasıdır.

  Kreatin'in başka bir etkisi, vücutta protein sentezini artırmaya yardımcı olmasıdır. Dolayısıyla, Kreatin kas büyümesi açısından çok ciddi bir sporcu gıdasıdır. Kreatin sadece bir sporcu gıdası değildir. Aynı zamanda spor yapmayan insanlar içinde son derece gereklidir. Özellikle vejeteryanlarda kreatin takviyesi mutlaka yapılmalıdır. Günlük kreatin ihtiyacımızın yarısı et ve balık yemekle karşılanması sebebiyle vejeteryanların kandaki Kreatin seviyeleri, et yiyen insanlara göre %40-50 oranında daha düşüktür. Creapure hayvansal orijinli olmadığı için en katı vejeteryanlar için uygundur.

  Kreatin monohidratın, mikronize formu hücrelere maksimum emilim sağlamaya yardımcı olması için tasarlanmıştır. Creapure ürünlerimizde %100 saf mikronize kreatin monohidrat kullanılmıştır.
  http://******/CREAPURE,PR-70.html
   

Sayfayı Paylaş