Hardline Carnifit

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Başarılı

oy sayısı 119
    45,9%
  2. Orta Karar

oy sayısı 111
    42,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    barras bunu beğendi.
  2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Animal Cuts vs Hardline Carnifit ?

3. xquiter

xquiter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhabalar, verecegim 3 üründen hangisi sizce daha iyidir, neden ? Aydınlatırsanız sevinirim. (ilk kullanışım olucaktır,kilo 80 :D yaş 17)

Hardline Nutrition Chromium Picolinate 250 mcg

Hardline Nutrition Karnitin 500 mg, 100 Kapsül

Universal Nutrition Animal Cuts, 42 Paket

4. Sultan61

Sultan61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    En iyi marka hangisi acaba ?

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ne kadar saçma bir cümle.sadece yazılmak için yazılmış.21 yaşında bir insanın böyle şeyler yazması ne garip.soru var ama ne konu başlığıyla alakalı nede bir bilgi verilmiş.markanında önemi vardır ama marka değil ürün kalitelidir.örneğin audi fiat markasından çok daha iyi olabilir fakat 2011 bir fiat 80 model bir audiden daha iyidir.umarım örneğimi anlayabilmişsindir.bir daha böyle gereksiz cümleler kurulmaması dileğiyle...

6. _GreeNEyEs_

_GreeNEyEs_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İnternetten 12 adet hardline carnifit siparişi verdim. Haftada 2 gün 45-47 dk. arası kardiyo egzersizi yapıyorum. Normalde 47 dk'da 5300 metre gidiyorum. Bu içeceği içtikten sonra ne olacak, performansım artacak mı, yağ yüzdem düşecek mi bakacağız.

2 olan egzersiz gün sayısını 3 yaparsam çok daha verim alabilirim muhtemelen. İçeceği spora başlamadan 15 dk önce almayı planlıyorum, sıvı olduğu için etki göstermesi daha çabuk olur.

Gelişmeleri yazmaya çalışacağım...

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    12 adet neden aldın ki almışken 24 lü alsaydın.12 lide ne kadar fayda görebilirsin bilmiyorum ama yazacağın etkiler bu ürünü alıcaklar için faydalı olabilir.haftada 2 gün cardiyo az değil mi.body yapıp yapmadığın hakkında bilgi vermediğin için sadece cardiyo yapıyorsun olarak düşündüm ve öyle yazdım.yanında başka kullandığın bir supp var mı tek mi kullanıyorsun.

8. Carisma_Police

Carisma_Police Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünün 24 lüsünü aldım ve yarıdan fazlasını kullandım, yağ yakımı için birşey diyemem çünkü diyet kardiyo ve vg yapıyorum 4 kg verdim ama bu ürünün etkisi nedir bilmiyorum, fakat idman sırasında fazladan enerji verdiği kesin 24-36 dk arası kardiyo arkasından 1 saat 15 dk vg yapıyorum rahatlıkla,idmandan 30-45 dk önce içiyorum ve terlememde artı tabi bu metabolizma hızlandıgı içinde olabilir

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bende 24 lü paketinden aldım ilerde gelişmeleri paylaşıcam burda.

10. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    1.45 dakikalık spor biraz fazla degil mi?

11. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Bilgilendirme için teşekkürler.Deniycem en kısa zamanda inşallah

12. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0

ilk yazdıgın yağ yakıcı olarak degil sadece yag yakımını hızlandıran temeli kroma baglı bir supplement yazdıgın diger ikisine gelince hardline ın carnifit ini önerebilirim lakin kapsül olarak alıcagını bilgim yok. Cuts ise alabilecegin en iyi yag yakıcılardan biridir.İçeriklerini incelersen anlıyacaksın.

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü yaklaşık 2 haftadır antremandan önce&uyumadan önce kullanıyorum.yaklaşık 3 kilo verdim.diyet programı ile.cardio şu ana kadar 2 defa yaptım.zaten amacımda cardio ile değil diyet ile kilo vererek ağırlık antremanları ilede kas kütlemi korumak veya arttırmak.gh max ile birlikte kullanıyorum.farkı görebilmek için solo şekildede kullandım.verdiği enerji güzel.yorgunluğum pre workout kullanmadan yaptığım antremanlara göre daha az.zaten yağ oranı az biriyim bu ürünüde hatlarım daha belli olsun diye aldım.sonuç olarak mide kaslarım çok daha belirgin ve hatlarımda aynı şekilde..tavsiye ederim..
    dün carnifiti salonda 1.80 boyunda 100 kilo çeken tombik bir arkadaşa kullandırdım.kendisi birçok yağ yakıcı kullanmış birisi.animal cuts kullanıyor şu anda.animal cutsu aldırmayıp carnifiti kullandırdığımda kendisinin yorumu animal cuts ın az bir farkla daha çok terlettiği fakat bu ürünün çok daha fazla enerji verdiğiydi.ve şu anda animal cuts bitince bu ürünü kullanmayı düşünüyor.

umarım verdiğim bilgiler yağ yakıcıları arasında kararsız kalanlar için yol gösterici olabilir..

14. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    En kısa zamanda deniycem :)

15. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Ürünü bu gün aldım ve antremandan 15 dk önce içtim.40 dk kardiyo yaptım fazla yorgnlk hissetmedm ama bayağı terledim.verdiği enerji gerçekten güzel fakat yağ yakımı ne kadar faydalı olacak ilerki günlerde bakıcaz...

16. Denizci01

Denizci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Bankacı
    Merhaba, foruma yeni katıldım ilk mesajım, yazmadan önce bir süre birçok başlık okumak istedim. Benim yaşım 38, kilom şu an 82,5, boyum 1,76, her ne kadar günlük yaşantıma şimdilik direk negatif etkisi olmasa da ırsî hiper tansiyon sorunum var (sabah akşam ilaç alıyorum). Hafta içi 4 gün salona gidiyorum, amacım ideal kilom olan 76 ya inmek ve bu esnada vücudumu geliştirerek dolgun ve keskin hatlara sahip kaslara sahip olmak. Bunun için Carnitin özlü bir destek almak istiyorum ama bana hangisi uyar karar veremedim. Başta Hardline Carnitin tablet alayım dedim ama sonra baktım sıvı olanlar daha etkiliymiş (ama onlarda biraz pahalı gibi, 24 lük alsam 1,5 ay falan gider, tablet olsa günde 1 taneden 3 aydan fazla gider), sonra bir de Animal Cuts diye bir ürünü okudum onun etkisi daha fazla imiş. Şimdi dediğim gibi amacım hem fazla yağlarımı yakmak hem de kaslarımı VG ile geliştirirken hatlarının daha belirgin ve keskin olmasını sağlamak, hangi ürünü tavsiye edebilirsiniz bana?

17. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    termolar tansiyon olan adama gelmez
    kalp ritmini yükseltip tansiyonunu hoplatırsın
    sen en basic cla+l-carnetine yap
    daha uzun sürede sonuç alırsın ama iyidir
    mesajında para lafını ettiğin için yerli malları takıl
    hardline iyi bir yerli malı

18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    moralini bozmak gibi olmasın ama böyle bir dünya yok :) hoganın dediğini gibi termojenik yağ yakıcılar kullanman sakıncalı bir durum oluşturabilir.hardline carnifit kullanmış biri olarak söylüyorum gerçekten çok etkili.dozuda yüksek zaten diğer muadillerine göre.

Hardline yerli marka değildir

19. Denizci01

Denizci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Bankacı
    Yok moralim kolay kolay bozulmaz da "Böyle bir dünya yok" derken kilo verirken kaslanmayı kastediyorsanız, o zaman hiç uğraşmayalım yormayalım kendimizi madem olmayacak işlerse bunlar :) . Forumda bu şekilde bir çok örnek var, zaten hedef ne olursa olsun VG nin amacı da bu değil mi? Fazlalıkları atıp, vücudu düzeltmek, yani bir anlamda budamak. Gerek diyetle gerek yaptığım egzersizlerle bu yolda yavaş yavaş gelişme kaydediyorum, daha da iyi olacağım inşallah. Sadece bu ilacın sağlık durumuma zararı olur mu diye sormuştum ben. Kullandıysanız, dozajı nasıl ayarladınız? Yani 500 ml. lik şişenin tamamını mı yarısını mı ve çalışmadan önce mi çalışma esnasında mı içiyorsunuz?

Son düzenleme: 19 Temmuz 2011
  20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    "böyle bir dünya yok" derken tamda onu kastettim kilo verirken kaslanamazsınız.bu çok zor bişeydir.çünkü kas kalori ister.vg nin amacı kilo verirken kaslanmak değil.herşeyin bir dönemi vardır.eğer "normal" bir insansanız kışın kilo alır yazın kilo verirsiniz.o yüzden "madem olmayacak kendimizi yormayalım" la olmuyor yani.şu anda istediğiniz kadar diyet yapın istediğiniz supplementi kullanın kilo verirken kaslanmanız imkansıza yakındır.bunları ancak anabolik steroidlerle yapabilirsiniz..
    bu supplementin sağlık durumunuza bir zararı olmaz.içeriği gayet açık zaten.çalışma esnasında sadece intra-workout ürünler içilebilir hipertrofik olduklarından.antremandan 20 dk önce 1 şişe içiyordum ben.hatta bazen antreman sonrasıda yarım şişe içiyordu,bazen gece yatmadan önce veya gece uyanırsam içiyordum.yani dediğimi yap yaptığımı yapma :) antremandan önce 1 şişe yeterlidir sizin için fazlasına lüzum yok.

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş